Карта Альфа Банку Голд

Ліміт картки – до 75 000 гривень

0,01% в день
 • вік - від 18 років
 • термін - до 55 днів без відсотків
 • рішення до півгодини
 • документи - паспорт, ІПН
 • повернення - Є накопичувальні бонуси
Подано заявок: 1 316 Заповнити анкету
Доступні регіони
Всі, крім Донецької, Луганськкої областей та АР Крим
Комерційний український банк з міжнародним капіталом «Альфа-Банк Україна» з головним офісом у Люксембурзі користується популярністю серед населення. Один з банківських продуктів – кредитні картки, допомагають вирішувати фінансові негаразди, адже з їх допомогою можна розраховуватись скрізь, де є логотип MasterCard, оплачувати комунальні платежі, не виходячи з дому, а також, знімати гроші в банкоматі.
Для того, щоб отримати кредитну картку «Максимум» треба заповнити заявку на сайті. Якщо прийняте рішення щодо видачі картки буде позитивним, то подзвонить співробітник для уточнення місця, часу і способу її передачі. Карточку необхідно розблокувати: вставити в банкомат, ввести пін-код і запитати баланс.

Ліміт картки – до 75 000 гривень. Пільговий період для погашення заборгованості, що виникла внаслідок здійснення торгової операції – до 55 днів. Відсотки за користування відновлювальною кредитною лінією по торговим операціям, здійснених з використанням картки (за умови погашення повної суми заборгованості протягом пільгового період) – 0,01%. Розмір обов’язкового мінімального платежу, який повинен щомісячно сплачуватися, в разі виникнення заборгованості – 7% (мінімум – 50 грн.). Вартість випуску – безкоштовно.
Розраховуючись карткою Максимум + MAXI – 1% від суми покупок повертається на карту MAXI у вигляді бонусів, які накопичуються. Їх можна витратити в магазині мережі MAXI (мережа нараховує 40 партнерів у сфері реалізації товарів і послуг).
Кредит можливо взяти також тут:

Добавить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
» » Карта Альфа Банку Голд