Money4YOU

до 7000 гривень

від 0% для нових позичальників
 • вік - 18-65
 • термін - 5-30 діб
 • за 5 хвилин
 • документи - паспорт, ІПН
 • повернення - термінали самообслуговування, особистий кабінет МаніФою списанням з картки, банківський платіж за реквізитами
Подано заявок: 576 Заповнити анкету
Доступні регіони
Вся Україна, за виключенням Луганської, Донецької областей, АР Крим

Про компаніюMoney4YOU – мікрофінансова організація, яка надає фінансову допомогу у вигляді кредиту людям, яким знадобились гроші на необхідну послугу чи товар, а власних коштів бракує. Замовити кредит без довідки про доходи можна легко, не виходячи з дому, в режимі онлайн. Сервіс працює цілодобово. Після погодження заявки кошти переводяться на карту швидко. Перший кредит для нових клієнтів надається під процентну ставку 0%.
Money4YOU

Вимоги до позичальників• Вік від 18 років і більше;
• наявність паспорту та ідентифікаційного коду;
• працездатність та дієздатність;
• реєстрація місця проживання в Україні;
• наявність банківської картки з мінімальною сумою 2 грн., які необхідні для верифікації.

Умови надання онлайн кредитівМінімальна сума, яку можна отримати – 500 гривень., максимальна – 7 000 грн. (для нових клієнтів).
Постійні добросовісні клієнти, які вчасно повертають борг, матимуть можливість з часом отримувати більшу суму (до 10 000 гривень).
Money4YOU

Процентна ставка встановлюється індивідуально. Щоб побачити, яку суму слід повернути треба на калькуляторі, розміщеному на сайті, набрати бажану суму і термін. На ньому зразу відобразиться та сума, яку необхідно буде повернути. Наприклад, якщо маєте намір позичити 3 000 гривень на 30 днів і це ваш перший кредит, то сума погашення – 3 009,00 грн.

Як отримати кредит Money4YOUПісля обрання на калькуляторі необхідної суми і терміну кредитування слід заповнити анкету, зареєструватися, щоб отримати доступ в Особистий кабінет МаніФою. Якщо рішення по вашій заявці позитивне і ваш кредит погоджено, то в Особистий кабінет надішлють договір, з яким треба уважно ознайомитися перед підписанням. Договір підписується електронним підписом, який відправляється у смс-повідомленні. Перед тим перевірять вашу банківську картку (процес верифікації): заблокують суму до 2 грн. ЇЇ згодом повернуть. Після підписання договору кредит переводять на банківську картку будь якого українського банку швидко.

Як повернути борг• Банківською карткою через Особистий кабінет Money4YOU;
• через касу банку по банківських реквізитах компанії.
Money4YOU

Пролонгація кредитуЯкщо термін підходить до завершення, а кошти для повернення відсутні, то існує послуга Пролонгація кредиту. Для того, щоб її активувати слід зайти в Особистий кабінет Money4YOU, вибрати розділ «Кредити», натиснути на «Оформити пролонгацію», обрати можливий термін подовження і підписати Додаткову угоду після сплати коштів.

Акції та промокодиДля постійних добросовісних клієнтів МаніФою, які вчасно розраховуються з боргами, постійно проводяться акції, знижки. Клієнти мають можливість отримати промокоди – спеціальний набір символів, при введенні яких отримується знижка. В електронній скриньці і соціальних мережах розміщується інформація про діючі акції і знижки.

Телефон гарячої лініїДля зв'язку з оператором набирайте безкоштовній номер 0 800 330 024 - працює цілодобово.
Кредит можливо взяти також тут:

Комментарии - 1
Ольга - 29 декабря 2020 15:48
Шарашкіна кантора. Я не брала жодного разу у них кредит. І я незнаю таку людину як Ткачук Вадим Валерійович. А ці падли постійно дзвонять з своїх багатьох номерів і кажуть щоб я передала цьому Ткачуку Вадиму Валерійовичу, щоб він заплатив кредит.
Добавить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
» » Money4YOU