ForzaCredit

до 15000 гривень, перший - до 4000 під 0%

0-1,85% за добу
 • вік - 18-65
 • термін - 5-160 діб
 • за 15 хвилин
 • документи - паспорт, ІПН
 • повернення - термінали самообслуговування, особистий кабінет Форза Кредит списанням з картки
Подано заявок: 255 Заповнити анкету
Доступні регіони
Вся Україна, за виключенням Луганської, Донецької областей, АР Крім

Про компаніюПослуги видачі швидких позик на карту під брендом ForzaCredit, надаються ТОВ "ФК "ФОРЗА", що отримала свідоцтво про реєстрацію в 2018 році. За цей час компанія перетворилася на помітного учасника мікрофінансового ринку України, зайнявши нішу довгострокових позик, в якій конкуренція відчувається не так гостро.

Ще одна з переваг роботи Forza Credit - попереджувальне СМС-інформування клієнтів за 2 доби до настання дати платежу, піклуючись таким чином про проведення своєчасних розрахунків.
ForzaCredit

Реєстрація особистого кабінету, вхідСтворення особистого кабінету Форза Кредит відбувається в 2 етапи, що сумарно забирають не більше 5 хвилин:
1. Верифікація мобільного телефону.
2. Заповнення анкети з персональними даними.
Перший пункт дозволить надалі входити в Особистий кабінет сервісу, а також відновлювати дані авторизації, в разі їх втрати. У ЛК позичальник буде бачити історію зроблених платежів, дати наступних погашень, проводити оплату позики спрощеним способом – шляхом моментального списання з картки, прикріпленої до облікового запису.
ForzaCredit

Умови позики, вимоги до клієнтівНезаперечною перевагою співпраці з ForzaCredit, є можливість взяти кредит під нуль відсотків. Ця акція призначена тільки для нових користувачів, та має пару обмежень:
1. Максимальний термін користування кредитом - 10 днів.
2. Сума також може бути обмежена до 4000 гривень, залежно від вашої платоспроможності.
Всього ж дозволяється оформляти онлайн мікропозики до 15000 гривень, терміном до півроку, під стандартну процентну ставку, що становить 1,85% добових. На момент оформлення заявки ФорзаКредит вам повинно бути не менше 18 років, надаються копії паспорта та ІПН, без завантаження в систему довідки про доходи.


Як погасити боргКлієнт має право вибрати найбільш прийнятний йому варіант погашення позики, яких у компанії є три основних:
1. З карти в особистому кабінеті.
2. Термінали самообслуговування iBox, EasyPay, City24, 2clieck, Система:), 24nonstop.
3. Банківський переказ на реквізити компанії Forza Credit.
Останніх два пункти передбачають стягування комісії, і зарахування може бути з невеликою затримкою. Перший варіант - найнадійніший і швидкий, ви відразу побачите зарахування коштів, не допустивши можливість виникнення протермінування.

Контакти, телефон гарячої лініїЄ тільки один спосіб зв'язатися з оператором служби технічної підтримки - безкоштовно зателефонувавши за номером 0800300770. Дзвінки приймаються цілодобово.
Кредит можливо взяти також тут:

Добавить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
» » ForzaCredit