Mazilla

до 10 000 гривень

в день – понад 1%
 • вік - 18 років
 • термін - від 2-х місяців до 1 року
 • близько 15 хвилин часу, залежить від суми
 • документи - паспорт, ІПН
 • повернення - банківский переказ, карткою в особистому кабінеті Мазіла, термінали
Подано заявок: 411 Заповнити анкету
Доступні регіони
Всі, крім Донецької, Луганської областей та АР Крим
Сервіс онлайн кредитів Mazilla допомагає людям, яким терміново знадобилися гроші на необхідні товари чи послуги, підібрати найбільш вигідні позики через інтернет. Після того, як ви оформите заявку на отримання кредиту на сайті, її відправлять в більш, ніж 100 компаній-партнерів. Сервіс забезпечує конфіденційність поданої вами інформації та безпеку. Навіть співробітники компанії не бачать даних, які вносяться, адже ті відразу зашифровуються та обробляються сервісом. На виході видно лише скорингову оцінку та кредитний рейтинг клієнта.

Умови кредиту Мазіла, вимоги до клієнтаУмови отримання кредиту Mazilla: вік понад 18 років, наявність банківської карти та мобільного телефону, українське громадянство. Перший кредит до 10 000 гривень надається зі ставкою 0% у разі своєчасного повернення коштів. Строки повернення позики – не менше 65, та не довше 365 днів. Мінімальна процентна ставка в день – 1%, максимальна – 2,98%. Гроші отримати можна переказом, на банківську карту, на гаманець, готівкою та на власний рахунок.

Відповідальність: штрафи та пеняУ разі несвоєчасного повернення позики компанії Мазіла, нараховується пеня у розмірі 0,1% з суми кредиту та 0,03% суми заборгованості. Крім того, дані про позичальників, які не виконують умов договору, вносять у реєстр боржників чи БКІ, що негативно відображається на кредитній історії.
Кредит можливо взяти також тут:

Добавить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
» » Mazilla