Mazilla

до 10 000 гривень

в день – від 1%
 • вік - 18 років
 • термін - від 2-х місяців до 1 року
 • від 15 хвилин часу, залежить від суми
 • документи - паспорт, ІПН
 • повернення - банківский переказ, онлайн карткою, термінали
Подано заявок: 353 Заповнити анкету
Доступні регіони
Всі, крім Донецької, Луганської областей та АР Крим
Сервіс онлайн кредитів Mazilla допомагає людям, яким терміново знадобилися гроші на необхідні товари чи послуги, підібрати найбільш вигідні онлайн позики. Після того, як ви оформите заявку на отримання кредиту на сайті, її відправлять в більш, ніж 100 компаній-партнерів. Онлайн-сервіс забезпечує конфіденційність поданої вами інформації та безпеку. Навіть співробітники компанії не бачать даних, які вносяться, адже ті відразу зашифровуються та обробляються сервісом. На виході видно лише скорингову оцінку та кредитний рейтинг клієнта.

Умови отримання кредиту: вік від 18 років, наявність банківської карти та мобільного телефону, українське громадянство. Перший кредит до 10 000 гривень надається зі ставкою 0% у разі своєчасного повернення коштів. Строки повернення позики – від 65 до 365 днів. Мінімальна процентна ставка в день – 1%, максимальна – 2,98%. Гроші отримати можна переказом, на банківську карту, на гаманець, готівкою та на власний рахунок.

У разі несвоєчасного повернення позики компанії Мазілла, нараховується пеня у розмірі 0,1% від суми кредиту та 0,03% від суми заборгованості. Крім того, дані про позичальників, які не виконують умов договору, вносять у реєстр боржників чи БКІ, що негативно відображається на кредитній історії.
Кредит можливо взяти також тут:

Добавить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
» » Mazilla