КредоБанк

до 50 000 без довідок

понад 34% в рік
 • вік - з 25 років
 • термін - від пів року до 5 років
 • протягом робочого дня
 • документи - без довідок про доходи
 • повернення - термінали, готівка, банківський платіж
Подано заявок: 341 Заповнити анкету
Доступні регіони
Вся Україна, за виключенням Донецької, Луганської областей, та АР Крим
Український комерційний банк «Кредобанк» - стабільний і прозорий банк з найбільшою польською інвестицією. Однією з послуг, яку надає банк є кредитування. Переваги: можливість позичити гроші без страхування, застави і поручителів, а також без довідки про доходи при сумі до 50 000 грн. Крім того, клієнти мають можливість отримання готівкових коштів для реалізації будь-яких цілей, без забезпечення, зі змогою дострокового погашення без комісії. Погашення здійснюється зручними ануїтетними фіксованими щомісячними частинами.

Мінімальна сума кредиту – 1 000 грн. (для продуктів «Швидка готівка» і «Великі гроші»), 50 000 грн. (для продукту «VIP»), 100 001 грн. (для продукту «VIP+»). Максимальна – 50 000 грн. (для продукту «Швидка готівка»), 100 000 грн. (для «VIP»), 300 000 грн. ( для продуктів «Великі гроші» та «VIP +»). Строк – від 6 до 60 місяців.

Отримати кредит готівкою можуть громадяни України віком від 21 до 75 років. Перелік документів позичальника: паспорт, ІПН, довідка про доходи чи виписка з зарплатного/пенсійного рахунку (для продуктів «Великі гроші», «VIP Готівка» та «VIP+Готівка»).

Для одержання грошей треба заповнити заявку на сайті і почекати на телефонний дзвінок менеджерів банку. Для того, щоб побачити суму, яку необхідно повернути, слід заповнити калькулятор, розміщений на сайті. Погашення боргу можна здійснити з допомогою терміналів «Кредобанк», City 24, EasyPay, а також через інтернет-банкінг KredoDirect і у відділенні банку.
Кредит можливо взяти також тут:

Добавить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
» » КредоБанк