Microcredit

до 25000 гривень

близько 1 % за добу
 • вік - з 21 року
 • термін - до 12 місяців
 • близько 20-30 хвилин
 • документи - паспорт, ІПН, картка
 • повернення - картка, банківський платіж, Приват24
Подано заявок: 452 Заповнити анкету
Доступні регіони
Вся Україна, за виключенням Донецької, Луганської областей та Криму
Українська фінансова компанія «Microcredit» видає малі споживчі кредити на карту для населення України швидко, з мінімальним набором документів. ТзОВ «Мікрокредит» - лідер в номінації «Найкраща програма швидкого мікрокредитування» 2016 року і не зупиняється на досягнутому, постійно вдосконалюючи якість своєї роботи з клієнтами.

Для того, щоб отримати кредит від 1 500 до 25 000 грн. готівкою, слід підготувати паспорт та ІПН (пенсіонери – пенсійне посвідчення) і подзвонити в одне з відділень для того, щоб призначити зустріч у зручний для вас час. Можна залишити заявку на сайті і менеджери самі зателефонують. Після схвалення заявки, можна отримати гроші і витрачати їх на власний розсуд. Повернення коштів – згідно індивідуального графіку.

Який, та як взяти кредитІснує кілька видів кредитування. Перший – це продукт Monthcredit. Отримати його можуть громадяни України, яким виповнився 21 рік. Сума – від 2 000 до 7 000 грн., термін – від 4 до 12 місяців. Виплата – 1 раз в місяць.

Другий вид кредитування – Microcredit. Його сума – від 2 000 до 25 000 грн., термін – від 4 до 31 тиж. Виплата – 1 раз в тиждень.
Для пенсіонерів передбачений продукт Pensioner. Сума, яку можуть отримати люди пенсійного віку – від 2 000 до 10 000 грн. Термін - від 4 до 12 місяців. Погашення позики необхідно здійснювати 1 раз в місяць.

Продукт Microzpz мають змогу отримати ті громадяни, які мають роботу і для підтвердження цього факту треба принести з довідку з місця праці. Сума позики – від 2 000 до 15 000 грн., термін – від 12 до 48 тижнів. Виплату слід проводити 1 раз у два тижні.

«Credit+» призначений для постійних і відповідальних позичальників. Сума – від 2 000 до 15 000 гривень, термін – від 14 до 30 тижнів. Повертання боргу потрібно здійснювати 1 раз в тиждень.

Гроші в борг можна отримати на карту ТзОВ « Мікрокредит», яка надасть вам можливість отримувати наступні позики дуже швидко.
Кредит можливо взяти також тут:

Добавить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
» » Microcredit