Alexcredit

до 3000 гривень

понад 1 % за добу користування
 • вік - понад 18 років
 • термін - до 1 місяця
 • за 5 хвилин
 • документи - паспорт, ІПН, картка
 • повернення - картки, банківський платіж, Приват24
Подано заявок: 562 Заповнити анкету
Доступні регіони
Вся Україна, за виключенням Донецької, Луганської областей та Криму
Алекс кредит – компанія, офіційно зареєстрована в Україні, яка надає короткотермінові кредити в режимі он-лайн швидко, професійно, прозоро. Гроші в борг можуть отримати громадяни України від 18 до 65 років, в яких є дебетова чи кредитна картка від українського банку із позитивним балансом не менше 2 гривні., паспорт, ІПН, мобільний телефон, електронна адреса. Мінімальна сума кредиту – 100 ., максимальна – 10000 грн. Термін – до 1 місяця. Максимальна сума першого кредиту – 3000 .

Способи отриманняДля того, щоб отримати моментальну позичку, необхідно зареєструватися на сайті, заповнити заявку, таким чином створивши Особистий кабінет Алекс Кредит. Кредитодавець перевірить картковий рахунок, заблокувавши на ньому суму не менше 1 копійки до 2 гривень. Заявник зазначає заблоковану суму, про яку дізнається в тій банківській установі, яка видала картку (телефонним дзвінком чи через смс-повідомлення). Своє рішення стосовно заявки кредитодавець розміщує в Особистому кабінеті чи відправляє електронною поштою. У випадку погодження заявки, договір підписується електронним підписом і кошти поступають на карточку швидко.
Alexcredit


Як повернутиПогашується позика платіжною карткою через персональний акаунт Алекс Кредит, за допомогою терміналів Ibox та EasyPay, банківським переказом з будь-якого українського банку. Термін повернення коштів можна подовжити в Особистому кабінеті, сплативши нараховані відсотки і плату за послугу пролонгації. Продовжити період співпраці між сторонами можливо на 10, 20 або 30 днів. Вартість за послугу залежить від обраного строку та зазначається в Особистому кабінеті. Подовження на 10 днів вартуватиме 50 грн., на 20 – 100, на 30 – 150 гривень. Пролонгувати дію договору можливо необмежену кількість разів. Також, кредит можна повернути достроково. У випадку невчасного повернення позики відсоткова ставка зростає до 3% в день.

Про програму лояльностіПозичальники мають можливість стати учасниками Програми Лояльності, що надасть можливість отримувати більші суми Алекс кредиту. Для цього необхідно взяти кілька позик, вчасно їх повернути.
Кредит можливо взяти також тут:

Добавить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
» » Alexcredit