Alexcredit

до 3000 гривень

від 1 % за добу користування
 • вік - від 18 років
 • термін - до 1 місяця
 • за 5 хвилин
 • документи - паспорт, ІПН, картка
 • повернення - з картки, банківський платіж, Приват24
Подано заявок: 513 Заповнити анкету
Доступні регіони
Вся Україна, за виключенням Донецької, Луганської областей та Криму
Alexcredit – компанія, офіційно зареєстрована в Україні, яка надає короткотермінові кредити в режимі он-лайн швидко, професійно, прозоро. Гроші в борг можуть отримати громадяни України від 18 до 65 років, в яких є дебетова чи кредитна картка від українського банку з позитивним балансом не менше 2 грн., паспорт, ІПН, мобільний телефон і електронна адреса. Мінімальна сума кредиту – 100 грн., максимальна – 10 000 грн. Термін – до 1 місяця. Максимальна сума першого кредиту – 3 000 грн.

Для того, щоб отримати гроші, необхідно зареєструватися на сайті і заповнити заявку, таким чином створивши Особистий кабінет. Кредитодавець перевірить картковий рахунок, заблокувавши на ньому суму від 1 копійки до 2 гривень. Заявник зазначає заблоковану суму, про яку дізнається в тій банківській установі, яка видала картку (телефонним дзвінком чи через смс-повідомлення). Своє рішення стосовно заявки кредитодавець розміщує в Особистому кабінеті чи відправляє електронною поштою. У випадку погодження заявки, договір підписується електронним підписом і гроші поступають на карточку швидко.
Alexcredit

Погашується позика платіжною карткою через Особистий кабінет, з допомогою терміналів Ibox та EasyPay, банківським переказом з будь-якого українського банку. Термін повернення коштів можна подовжити в Особистому кабінеті, сплативши нараховані відсотки і плату за послугу пролонгації. Продовжити термін повернення можна на 10, 20 або 30 днів. Вартість за послугу залежить від обраного терміну і зазначається в Особистому кабінеті. Подовження на 10 днів вартуватиме 50 грн., на 20 – 100 грн., на 30 – 150 грн. Пролонгувати термін можливо необмежену кількість разів. Також, кредит можна повернути достроково. У випадку невчасного повернення позики відсоткова ставка зростає до 3% в день.

Позичальники мають можливість стати учасниками Програми Лояльності, що дасть можливість отримувати більші суми кредиту. Для цього необхідно взяти кілька позик і вчасно їх повернути.
Кредит можливо взяти також тут:

Добавить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
» » Alexcredit