БистроЗайм

до 4000 гривень

1,5 % в день, та більше
 • вік - понад 18 років
 • термін - до 30 днів
 • за 10 хвилин
 • документи - паспорт, ІПН
 • повернення - карткою в особистому кабінеті Бистрозайм, банк, платіжні термінали
Подано заявок: 2 221 Заповнити анкету
Доступні регіони
Всі, крім Донецької, Луганськкої областей та АР Крим
Всім знайома ситуація, коли до зарплати залишається декілька днів, а грошей не вистачає на необхідний товар чи послугу. В такий час позичати в родичів абосусідів немає найменшого бажання, а йти в банк – означає витрачати час на черги та на збір документів. Фінансова організація «Бистрозайм» - одна з найбільших на ринку мікрокредитування в Україні (ліцензія державної комісії АВ 580559 - 24.11.11 року) видає мікрокредити на суму до 10000 гривень на термін від 1 до 30 днів.

Переваги: видача мікрозаймів здійснюється 7 днів на тиждень, гроші видаються зручним способом (на банківську карту, чи готівкою у відділенні компанії), немає прихованих комісійних внесків, оплата відбувається тільки за дні користування грошима, широкий віковий діапазон (отримати мікрозайм можуть люди віком понад 18, та до 75 років), клієнти мають змогу погасити заборгованість достроково без накладання штрафів, можливе продовження терміну за умови, що сплачені проценти за попередні дні. Крім цього, гроші можуть отримати не тільки фізичні особи, а й підприємці, студенти та пенсіонери.

Реєстрація особистого кабінету БистроЗайм, вхідРозпочати оформлення мікрозайму слід з заповнення анкети-заявки на офіційному сайті. Там необхідно вказати свої ініціали, ІПН, дату народження, номер мобільного телефона, email, логін та пароль. Необхідні документи для оформлення мікрозайму: паспорт та інший документ, який підтверджує особу (ідентифікаційний код, водійські права, закордонний паспорт, студентський квиток, пенсійне посвідчення).

Як отримати та повернути заборгованістьОтримати гроші можна у відділенні компанії готівкоими коштами, на свою банківську карту в особистому кабінеті БистроЗайм, а погасити борг – в банку на розрахунковий рахунок компанії, або за допомогою терміналу. У випадку несвоєчасного повернення коштів у перший день нараховується штраф розміром 2% від заборгованості по сплаті процентів, а на наступний нараховується пеня у відсотках від суми кредиту у розмірі, що вказана в Заяві-Анкеті за кожну повну добу протермінованого або неналежного платежу за кредитним договором.
Кредит можливо взяти також тут:

Комментарии - 1
Наталія - 9 ноября 2017 23:13
Добрий вечір. Я мама двох мама двох маленьких дітей надіьсь на вашу підтримку та фінансову позику. Дякую!
Добавить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
» » БистроЗайм