CreditKasa

до 4000 гривень

2,1 % в день
 • вік - від 18 років
 • термін - до місяця
 • за 5 хвилин
 • документи - паспорт, ІПН, картка
 • повернення - з картки, банківський платіж
Подано заявок: 552 Заповнити анкету
Доступні регіони
Вся Україна, за виключенням Донецької, Луганської областей та Криму
CreditKasa - фінансова компанія «Укр Кредит Фінанс», яка видає позики на будь-які потреби. Компанія працює прозоро, відсутні приховані комісії, платежі, страховки та перші внески. Оформлення займу відбувається швидко, без застави та поручителів.
Вимоги до клієнтів: вік від 18 до 60 років, наявність паспорту та ІПН, постійний трудовий дохід. Немає потреби надавати довідку про доходи.

Для того, щоб отримати гроші в борг потрібно заповнити заявку і дочекатися дзвінка від співробітника компанії, якому слід надати сканкопії паспорту, ідентифікаційного коду та номер банківської картки. У випадку позитивного рішення - гроші швидко надійдуть на вашу банківську карточку.

При першому зверненні можливо отримати від 400 до 4 000 грн. Для постійних клієнтів суми позики збільшують. Плата за користування кредитом залежить від суми і строку. Процентна ставка – 2% в день, APR – 730%. За прострочення передбачається фінансова відповідальність у межах 2% від неповерненої суми за кожен протермінований день.

При достроковому погашенні плата за користування позикою перерахується, тобто необхідно буде сплатити лише за фактичні дні користування коштами. Строк можна продовжувати, кількість пролонгацій необмежена.

Повернути боргМФО КредитКаса можна з Особистого кабінету з карт Visa та MasterCard, а також банківським переказом з будь-якого банку. Для сплати в банку треба мати при собі номер договору та реквізити компанії.
Кредит можливо взяти також тут:

Добавить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
» » CreditKasa