Хто такі антиколектори і чим вони займаютьсяПодано заявок: 397 Заповнити анкету
Хто такі колектори пояснювати немає необхідності. Вони неодноразово з’являються у страшних снах позичальників, які не повернули вчасно заборговані гроші у банк чи мікрофінансову організацію. Ці люди, справді, можуть отруювати життя боржника погрозами, нічними дзвінками, візитами та іншими протизаконними діями. Більшість людей бояться погроз колектора заявити на них у суд. Хоча, насправді, це може обійтися позичальнику дешевше, ніж йти на поводу у шантажистів і сплачувати величезні штрафні санкції. Адже, суд, зазвичай, зобов’ язує сплатити тіло і відсотки, згідно графіку платежу, але анульовує пеню та штраф.

Отже, коли вас турбують колектори,перш за все, необхідно зберігати спокій і поцікавитися назвою компанії, представники якої вас турбують. Більшість колекторів працюють без договорів з банком, тому не в їх інтересах представлятися і «світити» компанію, з якою вони співпрацюють. Власне, для того, щоб виявити, хто саме вас турбує, а також для забезпечення свого спокою слід найняти антиколекторів – людей, які займаються захистом інтересів позичальників перед банком чи колекторськими організаціями.

До вибору антиколектора слід поставитися серйозно і відповідально. Необхідно поцікавитися про досвід їх роботи. Найкращими порадниками в пошуку будуть знайомі або тематичні форуми на сайтах. Юристи або колишні судові пристави-виконавці – це хороший вибір. Антиколектори допомагають позичальникам вести переговори з банківськими організаціями, написати заяву в суд, домовитися з ФССП про зменшення суми виплати. Деколи достатньо одного дзвінка професійного антиколектора до компанії, яка стала порушником вашого спокійного життя для того, щоб протизаконні дії були припинені.

Непотрібно соромитися просити гарантії на послуги. Є мінімальний об’ єм робіт, який фахівець повинен для вас зробити: зменшити відсотки по виплатах, оскаржити арешт майна, зупинити штрафні санкції, скасувати заборону виїзду за кордон та ін.. Для того, щоб це було легше зробити, важливо надати антиколекторам якомога більше інформації про ситуацію, яка склалася, зібрати і пред’ явити докази, які покажуть порушення закону колекторами. Не слід забувати, що згідно законодавства, існує позовна давність у три роки. Тобто, якщо банк не вимагав у вас заборгованість більше, як три роки, то збіг термін і кредит можна не оплачувати.
Кредит можливо взяти також тут:

Добавить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
» » Хто такі антиколектори і чим вони займаються