ПУМБ

до 20 000 гривень

3% від суми
 • вік - від 25 до 70 років
 • термін - 62 дні без відсотків
 • протягом робочого дня
 • документи - поспорт та ІПН
Подано заявок: 653 Заповнити анкету
Доступні регіони
Вся Україна крім зони проведення АТО та Криму
Перший український міжнародний банк (ПУМБ) входить в ТОП-10 найбільших банків України. Це великий і надійний банк, який заслуговує на довіру, підтвердженням чого є майже 3 млн. клієнтів. ПУМБ пропонує клієнтам кредитні карти міжнародних платіжних систем MasterCard та Visa, з допомогою яких можна здійснювати покупки і оплачувати послуги в Україні, за кордоном та в мережі інтернет.

Кредитка «ВСЕМОЖУ» отримує позитивні відгуки від великої кількості клієнтів, адже має ряд суттєвих переваг. Банк пропонує найбільший льготний період в порівнянні з іншими банками, а саме – 62 дні. Тобто за користування кредитними засобами не будуть нараховуватися відсотки 62 дні. Знімати гроші з картки можна без комісії в банкоматах по цілому світу. Щомісячний платіж після закінчення грейс-періоду становить всього 3% від використаної суми. Кредитка дає можливість власнику купувати у розстрочку в магазинах-партнерах, а саме: «Ельдорадо», «Цитрус», «Нова лінія», «Епіцентр» та ін..

Отримати карту можуть громадяни України віком від 25 до 70 років, які мають офіційне місце роботи протягом останніх 6 місяців, включно з пенсіонерами. Оформити «ВСЕ МОЖУ» доволі легко. Слід заповнити анкету на сайті, дочекатися дзвінка менеджера та відповісти на поставлені питання і у випадку позитивної відповіді забрати карточку у відділенні банку. Сплачувати щомісячний платіж за кредитом можна в банкоматах та відділеннях ПУМБ, а також в інтернет-банкінгу ПУМБ-онлайн.
Кредит можливо взяти також тут:

Добавить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
» » ПУМБ