MiLoan

до 3000 гривень

індивідуально
 • вік - понад 18 років
 • термін - від 1 до 30 діб
 • близько 15 хвилин
 • документи - паспорт, ІПН, карта
 • повернення - з картки в особистому кабінеті
Подано заявок: 897 Заповнити анкету
Доступні регіони
Вся Україна, за виключенням Луганської, Донецької областей, та Криму
«Мілоан» - сервіс онлайн – кредитів на банківські карти. Отримати гроші в кредит можна швидко, на прозорих умовах, без довідки про доходи, навіть зі зіпсованою кредитною історією. Достатньо мати паспорт, ІПН, доступ до інтернету та банківську карту. Сума кредиту – від 200 до 3 000 грн. (перший кредит – до 1 000 грн.), термін – від 1 до 30 днів. Суму, яку потрібно віддати, ви побачите на калькуляторі, розміщеному на офіційному сайті.

Умови отримання кредиту MiLoanДля того, щоб отримати кошти в борг, треба зареєструватися на сайті особистий кабінет Мілоан. Для цього слід заповнити заявку зі своїми даними і приєднати банківську картку. Далі, необхідно пройти верифікацію карточки і поспілкуватися з представником компанії в телефонному режимі для уточнення даних. Оператор працює з 8 до 20.00 год., тому у випадку, якщо заявка подана після 20 год. вечора, рішення щодо неї може відкластися до наступного робочого дня. Договір відправляється в електронній формі на електронну почту.

Як повернути заборгованістьПогасити заборгованість можна через Особистий кабінет Мілоан із тієї банківської карти, яка прив’язана до кабінету або електронним переказом, а також в банківських відділеннях чи за допомогою терміналів. Кредит можливо пролонгувати на 3, 7 та 15 днів. За прострочення терміну нараховується пеня та проценти за підвищеною ставкою.
Кредит можливо взяти також тут:

Добавить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
» » MiLoan