Як виплатити кредит, коли звільнили з роботиПодано заявок: 508 Заповнити анкету
Звільнення з роботи, яке заскочило зненацька, коли людина цього аж ніяк не очікувала – явище, на жаль, досить розповсюджене. Вдвічі неприємно тоді, коли на тобі висять борги перед банком. Адже, якщо з друзями, родичами ще якось можна порозумітися і по можливості відкласти повернення коштів, то перед фінансовою установою, з якою заключений договір, це зробити дуже непросто. Але спробувати, звичайно, треба. І зробити все можливе, щоб урегулювати питання з максимально вигідними умовами для двох сторін.

Хоча, діяти потрібно ще до того моменту, коли на руках є звільнення. Адже, звільнення може бути різним. Фахівці не рекомендують писати заяву на звільнення за власним бажанням. Такий варіант, звичайно, дуже вигідний для працедавця. Але, стане значною перешкодою для звільненої людини в той час, коли вона буде переконувати чи то банк, чи суд, що звільнення відбулося не за її волею, бо насправді, першочерговим завданням для неї є виплата боргу перед кредитною організацією. Справді, подумайте: якщо ви винні гроші, але звільняєтеся з роботи, то це показує вас як недобросовісну людину. То чому вам мають йти на зустріч?

Наступне: якщо звільнення все ж відбулося, треба обов’язково звернутися до кваліфікованого юриста і показати йому підписаний вами договір. Далі, можна чекати дзвінка з банку після першого невиплаченого платежа, а можна самому звернутися в установу і письмово попередити кредитора про обставини, які склалися, додавши копію наказу про звільнення чи медичну довідку, яка засвідчує стан здоров’я. Слід показати готовність виконувати свої зобов'язання.

Не рекомендується припиняти виплати в міру можливостей і не допускати до боргу, який перевищуватиме 100000 гривень. З банком слід вести перемовини про зміну графіку платежем: збільшення строку виплат чи зменшення штрафів та пені. Реструктуризація кредиту – вдалий шлях до подолання тимчасових фінансових труднощів.

Якщо перемовини з банком є невдалими, то за рішенням суду, установа може відібрати заставне майно, якщо воно вносилося. За рішенням суду може бути конфісковане майно позичальника. Слід знати, що не все майно підлягає списуванню. Боржнику мають залишити житлове приміщення, якщо воно не є заставою і людина не має іншого житла. Також, людині залишають одяг та взуття, предмети побуту та інструменти для здійснення професійної діяльності. Інший варіант, який може запропонувати суд для стягнення боргу – це вирахування коштів з зарплатні не більше, ніж 50% від загальної суми.
Кредит можливо взяти також тут:

Добавить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
» » Як виплатити кредит, коли звільнили з роботи