ОТП Банк

до 100 000 грн. Вперше - до 30 000 грн

10% річних. Щомісячна комісія – 3,30%
 • вік - від 27 років
 • термін - до 36 місяців
 • рішення протягом робочого дня
 • документи - паспорт, ІПН, офіційне працевлаштування
 • повернення - платіжні термінали, списанням з картки, банківський платіж
Подано заявок: 938 Заповнити анкету
Доступні регіони
вся Україна, крім зони проведення АТО та АР Крим
Надійний, один з найбільших банків України «OTP bank» пропонує клієнтам вигідні кредити готівкою на суму до 300 000 гривень (без довідки про доходи – до 50 000 грн.) на строк – до 60 місяців.

Для того, щоб отримати гроші в борг, потрібно заповнити заявку на сайті. Вимоги до клієнта: українське громадянство, офіційна реєстрація на території України, вік від 25 до 60 років, офіційне працевлаштування з заробітною платою не менше, ніж 1 300 грн., наявність паспорта та ІПН. Ті, хто вперше звертається у банк за фінансовою допомогою можуть отримати від 1 500 до 30 000 грн. на строк до 36 місяців під відсоткову ставку 10% річних. Щомісячна комісія – 3,30%.

Надійні, провірені клієнти, які звертаються повторно, можуть взяти в борг до 300 000 грн. на строк до 60 місяців під відсоткову ставку 36% річних. Щомісячна комісія – 0,85%. Вік позичальника при сумі позички більше 50 000 грн. має бути від 27 років.

Якщо позичальник отримує позитивну відповідь від банку на свою заявку, то підписується двохсторонній кредитний договір і встановлюється Графік повернення коштів. Повертати борг можна будь-яким способом, вигідним для клієнта (в режимі онлайн, на рахунок, готівкою та ін..)

Позичальнику встановлюється пільговий період по сплаті щомісячної комісії за управління кредитом строком 3 календарних місяці з дати укладення Договору, протягом якого щомісячна комісія за управління грошима не сплачується. У випадку дострокового повернення кредиту комісія за управління Кредитом сплачується за фактичний час користування послугою.

Якщо на момент закінчення дії Кредитного договору у Позичальника є прострочена до повернення сума кредиту, то банк продовжуватиме нараховувати на неї проценти та комісії згідно умов Договору до моменту повного погашення заборгованості.
Кредит можливо взяти також тут:

Добавить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
» » ОТП Банк