Море Грошей

до 10000 грн. Вперше - до 3000

0,8 - 1,6 % в день
 • вік - понад 18 років
 • термін - до 30 діб
 • 10-15 хвилин
 • документи - паспорт, ІПН, мобільний телефон, карта
 • повернення - платіжні термінали, списанням з картки, банківський платіж
Подано заявок: 1 074 Заповнити анкету
Доступні регіони
вся Україна, крім зони проведення АТО та АР Крим
Сервіс «Море грошей» надає можливість громадянам України у віці від 21 до 70 років отримати фінансову допомогу у вигляді кредитів до 10000 гривень на термін до 30 днів. Відсоткова ставка – 0,8 до 1,6 % в день.

Основні перевагиСервіс має високі стандарти захисту персональних даних, працює без прихованих платежів і комісій. Взяти позику в борг мають шанс і ті, в кого зіпсована кредитна історія, і люди без офіційного працевлаштування. Для цього не потрібно приходити у фінансову установу, так як оформлення відбувається в режимі онлайн.

Як получити та повернути заборгованість, пролонгаціяЩоб отримати кредит на картку онлайн, потрібно мати паспорт, ІПН, банківську карту, мобільний телефон. Необхідно спочатку заповнити заявку на сайті мікрокредитної організації. Якщо ви вперше звертаєтесь за допомогою, слід пам’ ятати, що надана вам сума не буде перевищувати 3 000 гривні. Також, для ідентифікації банківської карточки вам заблокують суму не менше 1 копійки, та до 5 гривень. Цю суму треба вписати у поле на офіційному сайті системи.

Якщо відповідь на вашу заявку позитивна, то кошти на банківську карту поступлять швидко. Віддати заборгованість з процентами можливо в Особистому кабінеті Море Грошей через інтернет, через термінали самообслуговування EasyPay и City24, а також готівкою у відділенні будь-якого банку України. Термін користування кредитними грошима може бути продовжений. Клієнти мають можливість повернути кошти достроково.
Кредит можливо взяти також тут:

Добавить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
» » Море Грошей