Moneyweo

від 2500 до 8000 грн

від 1% в день
 • вік - від 18 років
 • термін - до 30 днів
 • за 5 хвилин
 • документи - паспорт, ІПН, картка
 • повернення - картка, банк, платіжні термінали
Подано заявок: 5 208 Заповнити анкету
Доступні регіони
Всі, крім Донецької, Луганськкої областей та АР Крим
Товариство «Манівео Швидка Фінансова Допомога» пропонує дієздатним громадянам України, віком від 18 років, взяти мікрокредит на термін до 30 днів. Громадяни, які звернулися вперше, можуть розраховувати на суму до 2 500 грн., а постійні клієнти – до 8 000 грн. Вимоги до позичальника – невисокі: дієздатний громадянин України від 18 років з зареєстрованим місцем проживання на території країни і наявним банківським рахунком в українському банку.

Щоб отримати кредит на картку, необхідно скористатися слайдерами на головній сторінці сайту. Якщо ви впишете суму і термін кредиту, то зразу побачите суму, яку потрібно буде повернути. Далі, слід заповнити заявку. Для того, щоб переконатися, що вказана банківська картка ваша, на ній заблокується сума до 1 грн. Вам ця цифра стане відомою з смс-повідомлення з банку (якщо послуга підключена). Її можна взнати з допомогою інтернет банкінга чи подзвонивши на гарячу лінію банку. Ці гроші компанія не забирає, а блокує в автоматичному режимі.

Якщо рішення по вашій заявці позитивне, то залишається в особистому кабінеті погодитися з умовами договору. Гроші поступають на банківську карту, вказану у заяві. Повернути гроші можна з допомогою картки в Особистому кабінеті, банківським переводом, чи через термінали. В кабінеті є можливість пролонгувати термін у випадку, якщо немає змоги оплатити вчасно. Штрафні санкції при невчасній виплаті: одноразова пеня в розмірі 12 % від тіла кредиту і збільшення відсоткової ставки до 3 % в день (100 днів, далі сума заморожується).

Отже, перевагами компанії МаніВео є те, що отримати гроші в кредит можна швидко, в режимі онлайн, не виходячи з дому. Компанія працює без вихідних, цілодобово. Moneyveo використовує найвищі стандарти захисту даних. Крім цього діє система бонусів: за кожного запрошеного позичальника, який взяв кредит, вам нараховується 50 грн. Умови – прозорі, є можливість оплатити кредит достроково і пролонгувати його дію.
Кредит можливо взяти також тут:

Комментарии - 2
Василь - 18 апреля 2017 14:44
Як мені перевірити чи брався кредит від мого імені з виеористанням моїх особистих данних? Тому що мені прийшла смс на телефон про якусб відмові і інтернет сплату?
Ольга - 19 июля 2018 23:59
Немогу войти на сайт
Добавить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
» » Moneyweo