Moneyweo

від 2500 до 8000 грн

понад 1% за день
 • вік - не менше 18 років
 • термін - до 30 днів
 • за 5 хвилин
 • документи - паспорт, ІПН, картка
 • повернення - картка, приєднана до особистого кабінету Манівео, банківський перевод, платіжні термінали
Подано заявок: 5 298 Заповнити анкету
Доступні регіони
Всі, крім Донецької, Луганськкої областей та АР Крим
Товариство «Манівео Швидка Фінансова Допомога» пропонує дієздатним громадянам України, віком понад 18 років, взяти мікрокредит на термін до 30 днів. Громадяни, які звернулися вперше, можуть розраховувати на суму до 2 500 грн., а постійні клієнти – до 8 000 грн. Вимоги до позичальника – невисокі: дієздатний громадянин України,що досягли повноліття на момент формування анкети, з зареєстрованим місцем проживання на території країни, наявним банківським рахунком в українському банку.

Як получитиЩоб отримати кредит на картку, необхідно скористатися слайдерами на головній сторінці сайту. Якщо ви впишете суму та термін займу, то зразу побачите суму, яку потрібно буде повернути. Далі, слід заповнити заявку. Для того, щоб переконатися, що вказана банківська картка ваша, на ній заблокується сума до 1 гривні. Вам ця цифра стане відомою із смс-повідомлення з банку (якщо послуга підключена). Її можна взнати за допомогою інтернет банкінга чи подзвонивши на гарячу лінію банку. Ці гроші компанія не забирає, а блокує повністю в автоматичному режимі.

Про особистий кабінет: реєстрація та вхідЯкщо рішення по вашій інтернет-заявці позитивне, то залишається в особистому кабінеті Манівео погодитися із умовами договору. Кредити поступають на банківську карту, вказану у заяві. Повернутизаборгованість можливо за допомогою картки в Особистому кабінеті, банківським переводом, чи через термінали. В кабінеті є можливість пролонгувати термін у випадку, якщо немає змоги оплатити вчасно. Штрафні санкції при невчасній виплаті: одноразова пеня в розмірі 12 % від тіла кредиту і збільшення відсоткової ставки до 3 % за добу (100 днів, далі сума заморожується).

Переваги сервісу MoneyweoОтже, перевагами компанії МаніВео є те, що отримати гроші в кредит можна швидко, в режимі онлайн, не виходячи з дому. Компанія працює без вихідних, цілодобово. Moneyveo використовує найвищі стандарти захисту даних. Крім цього діє система бонусів: за кожного запрошеного позичальника, який взяв кредит, вам нараховується 50гривень. Умови – прозорі, лояльні до вимог позичальника, є можливість оплатити заборгованість по кредиту достроково, також пролонгувати його дію.

Телефон підтримкиПо питаннях співпраці прохання звертатись за безкоштовним, круглодобовим телефоном гарячої лінії:

0 800 21 9393
Кредит можливо взяти також тут:

Комментарии - 2
Василь - 18 апреля 2017 14:44
Як мені перевірити чи брався кредит від мого імені з виеористанням моїх особистих данних? Тому що мені прийшла смс на телефон про якусб відмові і інтернет сплату?
Ольга - 19 июля 2018 23:59
Немогу войти на сайт
Добавить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
» » Moneyweo