Як взяти кредит без заставиПодано заявок: 599 Заповнити анкету
Фінансові установи, які надають позики громадянам, часто вимагають додаткових гарантій на те, що гроші будуть повернуті. Найчастіше такою гарантією є застава свого майна. Особливо, коли йде мова про велику суму грошей – більшу, ніж 100 000 гривень.

Якщо ви маєте намір взяти позику меншу, ніж 100 000 гривень, вартує пошукати вигідні для себе умови у кількох фінансових установах. Часто найбільш вигідно взяти картковий кредит. По-перше, у вас буде пільговий період, під час якого ви зможете повернути кошти без відсотків, а по-друге, витрачаючи безготівкові гроші теж не сплачуватимете відсотків.

Для того, щоб взяти кредит готівкою без застави, треба готуватися до того, що швидше за все, прийдеться оформляти страхівку, оплачувати одноразову комісію за оформлення кредиту чи просто отримати досить високу відсоткову ставку. Перш, ніж укласти угоду з установою, треба уважно перечитати кредитний договір. Умови мають бути прозорі і зрозумілі. Обов’язково слід перевірити наявність додаткових комісій. Високі шанси отримати беззаставну позику мають люди віком від 25 до 45 років, з стабільним і високим доходом, наявною місцевою реєстрацією.

Кредит без застави можна отримати у фінансових компаніях. Багато з них є дочірними структурами банків. Отримати позику на картку онлайн у мікрофінансовій установі значно простіше: без застави, поручителів і додаткових документів, часто – в режимі онлайн і протягом однієї доби. Недоліком є висока відсоткова ставка. І, звичайно, нагадуємо ще раз – не забувайте уважно прочитати договір, перш, ніж його підписувати.
Кредит можливо взяти також тут:

Добавить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
» » Як взяти кредит без застави