Forward Bank

до 50 000 гривень

Відсоткова ставка 0,01% плюс РКО за кожен місяць – від 3, 33 до 3, 99%
 • вік - від 23 до 65 років
 • термін - від 6 до до 36 місяців
 • рішення від кількох годин
 • документи - паспорт+ІПН
 • повернення - у банкоматах «Forward Bank», терміналах самообслуговування та терміналах-партнерах Айбокс, Регул пей, TYME, а також у відділеннях і інтернет - банку «Forward Bank» та банківським переводом
Подано заявок: 1 372 Заповнити анкету
Доступні регіони
вся Україна крім Донецької та Луганської бластей, АР Крим
Український комерційний банк «Forward Bank» входить в ТОП-10 найбільш надійних банків України по результатах досліджень у 2016 році. Це банк з іноземним капіталом, який протягом десятиліття обслуговує приватних клієнтів. Однією з послуг банку є надання кредитів онлайн до 50 000 гривень на термін від 6 до 36 місяців. Відсоткова ставка 0,01% плюс РКО за кожен місяць – від 3, 33 до 3, 99%.

Для того, щоб отримати гроші у кредит готівкою онлайн, необхідно заповнити заявку на сайті, вказавши паспортні дані, мету кредиту, місце проживання та інтервал часу, під час якого ви матимете змогу поспілкуватися з менеджером. Вимоги до позичальника: вік від 23 до 65 років, українське громадянство та постійна реєстрація на території України, офіційна зайнятість не менше, ніж 6 місяців.

Після того, як ви відправите заявку – очікуйте дзвінка від менеджера. Йому слід повідомити дані паспорта та ІПН. У випадку погодження компанією вашого прохання, гроші можна отримати у відділенні банку готівкою або на безкоштовну картку «Банк у кишені». Погасити борг можна у банкоматах «Forward Bank», терміналах самообслуговування та терміналах-партнерах Айбокс, Регул пей, TYME, а також у відділеннях і інтернет - банку «Forward Bank» та банківським переводом.

Форвард Банк видає кредитні карти «Виручалка» та « Go Shopping» з пільговим періодом до 90 днів (на першу покупку – до 90 днів, на наступні – до 55). Кредитний ліміт – до 25 000 грн. Видаються картки громадянам України з 21 року. Переваги продукту: Cash-back на безготівкові розрахунки карточками, дистанційне управління рахунком в режимі 24/7 завдяки послугам «Інтернет-банк»/ «Мобільний банк» та смс-інформування, можливість оформлення додаткової картки для близької людини, зняття готівки у банкоматах України та світу, можливість страхування ризиків завдяки підключенню страхових програм, відновлювана кредитна лінія, швидкі переводи з картки у банкоматах та терміналах самообслуговування.
Кредит можливо взяти також тут:

Добавить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
» » Forward Bank