ПриватБанк

до 50 000 гривень

до 55 діб без відсотків
 • вік - з 18 років
 • термін - до трьох років
 • документи - паспорт, ІПН
Подано заявок: 1 321 Заповнити анкету
Доступні регіони
вся Україна, крім Криму, Донецької та Луганської областей
Карти ПриватБанку користуються неабиякою популярністю серед населення України. Достатньо сказати, що майже половина існуючих платіжних кедитних карток випущена ПриватБанком. Вони є зручні у користуванні, придбати їх можна безкоштовно (за винятком іменної GOLD) у будь-якому відділенні. Банкомати розміщені по всій території країни, включаючи невеликі населені пункти. Для оформлення достатньо мати паспорт. Заявку оформити можна в режимі онлайн. Приватбанк має найбільш розвинутий інтернет банк в Україні.

Карта «Універсальна» - найбільш популярна. Оформляється швидко. Дає можливість користуватися власними та кредитними коштами. Кредитний ліміт – до 25 000 гривень. Для її отримання достатньо пред’явити паспорт та ІНН. Розмір ліміту визначається індивідуально. Пільговий період користування – до 55 днів. Щоб не сплачувати проценти, заборгованість слід погасити до 25 числа місяця, наступного за тим, коли людина користувалася кредитними грошима.

Власники карти «Універсальна Gold» мають ряд переваг. По-перше, у них наявний персональний менеджер, який допомагає вирішити будь-яке фінансове питання. По-друге, клієнти мають можливість зберігати в сейфах банку свої цінності та брати участь у преміальних програмах платіжних систем Visa та MasterCard. По-третє, наявні знижки до 30% у 3 000 елітних торгових точках України, які входять у «Дисконтний клуб» (об’єднує аптеки, ресторани, готелі, салони краси тощо). Грошима , як власними, так і кредитними можна скористатися в будь-якій країні світу круглодобово. Максимальний розмір ліміту – до 50 000 гривень. Валюта карток – гривні, рублі РФ, долари США, євро.
Кредит можливо взяти також тут:

Добавить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
» » ПриватБанк