MoneyBOOM

до 7000 гривень

до 2% за добу користування
 • вік - понад 20 років
 • термін - 5-300 днів
 • рішення до півгодини
 • документи - паспорт, ІПН
 • повернення - в банку, через термінали самообслуговувуння, з картки в особистому кабінеті Манібум
Подано заявок: 1 586 Заповнити анкету
Доступні регіони
Всі, крім Донецької, Луганськкої областей та АР Крим
Компанія «Манібум» пропонує громадянам України у разі виникнення тимчасових фінансових труднощів взяти кредит на суму до 7 000 гривень (для тих, хто звернувся вперше – до 2 000 грн.) на термін до 30 днів. Кредит оформити можна, не виходячи з дому. Достатньо заповнити калькулятор на головній сторінці сайту, вказавши суму татермін. Далі потрібно заповнити заявку (при собі мати паспорт, ІНН, банківську картку, а також вказати номер мобільного телефону і електронну адресу). На вказаний номер мобільного телефону вам відправлять смс - повідомлення з паролем для реєстрації в системі.

Реєстрація особистого кабінету Манібум, вхідПісля реєстрації відкриється доступ в Особистий кабінет Манібум, в якому необхідно вказати інформацію про себе та банківську картку. Для перевірки картки з рахунку зарезервується сума до 1 грн, її треба вписати в спеціально відведене для цього поле. Інформація опрацьовується швидко, у випадку схвалення заявки гроші надійдуть на банківську картку. В Особистому кабінеті буде розміщений договір, доступний до друку. Його треба підписати і відправити поштою, або через представника компанії.

Як взяти та віддати кредитОтримати позику може громадянин України, якому виповнилося 20 років, має доступ в інтернет та банківську картку. Відсоток за користування поточним фінансовим кредитом становить 1,75 % за один календарний день від залишку суми Основного боргу в день нарахування.

Повернути кошти можливо з допомогою банківської платіжної картки через особистий кабінет Манібум, а також через термінали самообслуговування та у відділеннях банку України. Гроші повернути можна достроково, сплативши відсотки за фактичний час користування ними. При необхідності, клієнти можуть продовжити строк на термін, який не перевищує час користування існуючим кредитом.

У разі прострочення термінів сплати поточного кредиту та відсотків позичальник сплачує Товариству пеню в розмірі 1,75 % від несвоєчасно сплаченої суми (кредиту та відсотків) за кожен день прострочення.

Бонусна програма, кодиДля клієнтів діє мотиваційна програма «Онлайн друзі», яка дозволяє отримати бонус у розмірі 50 грн. за людину, яка візьме кредит за вашою рекомендацією. Для того, щоб стати учасником програми треба оформити кредит готівкою чи на карту, отримати особистий ідентифікатор. Цей код друг має зазначити при оформленні мікрокредиту. Якщо ваш товариш приведе свого знайомого і той візьме гроші в борг, то він отримає 50 грн., а ваш бонусний рахунок Манібум поповниться на 25 гривень.
Кредит можливо взяти також тут:

Добавить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
» » MoneyBOOM