MoneyBOOM

до 7000 гривень

до 2% за добу користування
 • вік - від 20 років
 • термін - від 5 до 30 днів
 • рішення до півгодини
 • документи - паспорт, ІПН
 • повернення - в банку, через термінали самообслуговувуння, з картки
Подано заявок: 1 544 Заповнити анкету
Доступні регіони
Всі, крім Донецької, Луганськкої областей та АР Крим
Компанія «MoneyBOOM» пропонує громадянам України у разі виникнення тимчасових фінансових труднощів взяти кредит на суму до 7 000 гривень (для тих, хто звернувся вперше – до 2 000 грн.) на термін до 30 днів. Кредит оформити можна, не виходячи з дому. Достатньо заповнити калькулятор на головній сторінці сайту, вказавши суму і термін. Далі потрібно заповнити заявку (при собі мати паспорт, ІНН, банківську картку, а також вказати номер мобільного телефону і електронну адресу). На вказаний номер мобільного телефону вам відправлять смс - повідомлення з паролем для реєстрації в системі.

Після реєстрації відкриється доступ в Особистий кабінет, в якому необхідно вказати інформацію про себе і банківську картку. Для перевірки картки з рахунку зарезервується сума до 1 грн. і її треба вписати в спеціально відведене для цього поле. Інформація опрацьовується швидко і у випадку схвалення заявки гроші надійдуть на банківську картку. В Особистому кабінеті буде розміщений договір, доступний до друку. Його треба підписати і відправити поштою або через представника компанії.

Отримати позику може громадянин України, якому виповнилося 20 років і має доступ в інтернет та банківську картку. Відсоток за користування поточним фінансовим кредитом становить 1,75 % за один календарний день від залишку суми Основного боргу в день нарахування.

Повернути кошти можна з допомогою банківської платіжної картки через особистий кабінет, а також через термінали самообслуговування та у відділеннях банку України. Гроші повернути можна достроково, сплативши відсотки за фактичний час користування ними. При необхідності, клієнти можуть продовжити строк на термін, який не перевищує час користування існуючим кредитом.

У разі прострочення термінів сплати поточного кредиту та відсотків позичальник сплачує Товариству пеню в розмірі 1,75 % від несвоєчасно сплаченої суми (кредиту та відсотків) за кожен день прострочення.

Для клієнтів діє мотиваційна програма «Онлайн друзі», яка дозволяє отримати бонус у розмірі 50 грн. за людину, яка візьме кредит за вашою рекомендацією. Для того, щоб стати учасником програми треба оформити кредит готівкою чи на карту, отримати особистий ідентифікатор. Цей код друг має зазначити при оформленні мікрокредиту. Якщо ваш товариш приведе свого знайомого і той візьме гроші в борг, то він отримає 50 грн., а ваш бонусний рахунок поповниться на 25 гривень.
Кредит можливо взяти також тут:

Добавить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
» » MoneyBOOM