UltraCash

від 500 до 10 000 гривень

індивідуально
 • вік - від 20 років
 • термін - від 1 до 30 днів
 • 20 хвилин
 • документи - паспорт, ІПН та банківська карта
 • повернення - банківський платіж, з картки, тнрмінали ПриватБанку
Подано заявок: 1 037 Заповнити анкету
Доступні регіони
Вся Україна крім зони АТО та АР Крим
UltraCash – сервіс, який дає можливість громадянам України від 20 років отримати кредит в режимі онлайн. На сайті використовується надійна інтернет технологія (Secure Socket Layer (SSL), яка гарантує приватність інформації. Для того, щоб отримати гроші від 500 до 10 000 гривень необхідно на головній сторінці сайту вибрати суму і строк кредитування. Для створення облікового запису слід вписати в полі свій email і придумати пароль. Далі потрібно заповнити анкету, натиснути кнопку «Подати заявку» і пройти верифікацію банківської карти. Верифікація відбувається таким чином: на картковому рахунку заблоковується сума від 1 до 5 гривень і цю цифру треба вписати у відповідне поле.

У випадку погодження заявки, на електронну почту приходить договір та одноразовий ідентифікатор, яким слід підписати договір. Паралельно відправляється смс-повідомлення, яке сповіщає про суму кредиту, строк, відсоткову ставку та вказує одноразовий ідентифікатор, який діятиме протягом 10 хв після його надсилання. Після підписання договору, гроші швидко перераховуються на банківську картку позичальника.

Отже, щоб отримати кредит від УльтраКеш до 10 000 гривень на строк від 1 до 30 днів в режимі онлайн, не виходячи з дому, необхідно бути громадянином України і проживати на території країни, а з документів достатньо мати паспорт, ІПН та банківську карту. Ті громадяни, які вперше позичають гроші, мають можливість отримати суму, не більшу, ніж 2 000 грн. Повторні клієнти, які вчасно погасили попередню заборгованість можуть розраховувати на більшу суму.

Погасити кредит UltraCash можна теж, не виходячи з дому, зайшовши в Особистий кабінет і сплативши гроші з банківської карти. Наступний спосіб погашення – перечислити кошти на рахунок компанії через будь-який український банк. Повернути борг можна також через термінали самообслуговування Приватбанку.

Кредит можливо взяти також тут:

Добавить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
» » UltraCash