Компаньйон Фінанс

від 500 до 10000 гривень

індивідуально
 • вік - повнолітнім
 • термін - мінімум15 днів, макимум - 6 місяців
 • 10 хвилин
 • документи - паспорт, ІПН, карта, телефон
 • повернення - банківський платіж, з картки в особистому кабінеті Компаньйон Фінанс, платіжні термінали
Подано заявок: 1 631 Заповнити анкету
Доступні регіони
Вся Україна, за винятком АР Крим, Луганської та Донецької областей
«Компаньон Фінанс» допомагає отримати кредит діапазоном500 до 10 000 гривень людям, яким потрібні гроші на необхідні речі чи послуги. Отримати кредит на картку онлайн можуть повнолітні громадяни, які проживають і прописані на території України. Кошти видаються на строк не менше 15 днів ,до 6 місяців. Відсоткова ставка розраховується індивідуально, та залежить від суми та терміну користування грошима.

Як взяти кредитУмови отримання необхідної суми прості. Треба мати паспорт, ІПН, телефон для підтвердження інформації. Якщо все гаразд з наявністю документів та віковим обмеженням (від 18 років) – можна заповнювати заявку на сайті. Дальше, необхідно дочекатися дзвінка від оператора. У випадку, якщо ваш запит погоджений, то гроші отримати можна за допомогою банківської карти. Для цього треба зайти в особистий кабінет Компаньйон Фінанс, та авторизуватися. Але у випадку, якщо ви берете кредит онлайн вперше, то слід додатися і верифікуювати банківську карточку в розділі «Мої карти». Після того, як ви підпишете електронним підписом договір, який прийде на електронну адресу, кошти зарахуються на карту дуже швидко. Кредит можливо отримати готівкою у відділенні компанії.

Як віддати заборгованістьПогасити заборгованість можна із допомогою банківских карт VISA та MASTERCARD на сайті kf.ua, у відділеннях «Компанйьон Фінанс», банківським переводом на реквізити компанії, в терміналах самообслуговування, через платіжні термінали IBox и EasyPay чи, у відділеннях будь-якого банку.

Якщо у вас немає можливості вчасно повернути кошти, а сума кредиту не перевищує 3 000 грн., слід внести мінімальну плату, а саме – нараховані відсотки за дні користування боргом, нараховану пеню і штраф. Після цього, договір автоматично буде продовжений на термін, вказаний у договорі. Також, у клієнтів є можливість погасити заборгованість достроково.
Кредит можливо взяти також тут:

Комментарии - 2
Марина - 1 октября 2016 14:07
Терміново потрібні гроші на лікуваня

Терміново потрібні гроші на лікуваня
Анжела - 12 января 2018 14:09
На ремонт
Необхідно
Добавить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
» » Компаньйон Фінанс