Чи можна зекономити гроші при поверненні кредитуПодано заявок: 709 Заповнити анкету
Перш ніж укласти угоду з фінансовою установою, слід уважно прочитати договір і зробити детальний аналіз всіх його пунктів. Важливо знати всі можливі способи погашення кредиту. Адже, банківські операції є платними і комісія за погашення боргу може бути досить великою. Наприклад, Ощадбанк нараховує комісію розміром 3% від суми. Оплата через банкомат може відбуватися взагалі без комісії.

При поверненні коштів за кредит необхідно врахувати той фактор, що перерахована сума поступить на рахунок фінансової установи, швидше за все, не у той самий день, коли відбувається погашення боргу. Інколи гроші йдуть одну – три доби. Якщо гроші перераховуватимуться через банки-партнери, то час може подовжитися до 5 днів. Нерідко трапляються випадки, коли клієнти вважають, що повернули кредит і він вже закритий, але в той час їм вже нараховуються штрафні санкції, так як гроші ще не надійшли на рахунок установи. При цьому псується кредитна історія.

Дострокове погашення готівкового онлайн кредиту теж може суттєво зменшити його розміру, так як чим швидше повертаються кошти – тим менший процент слід сплачувати. Знову радимо уважно прочитати договір, і звернути увагу на те, чи немає заборони на дострокове погашення. У тому випадку, коли термін виплати наближається, але повної суми у вас немає, то краще виплатити хоча би частину боргу. Це не є вихід з положення, але, принаймні, штраф буде меншим. Кредитні картки з бонусами, видані банками, які передбачають знижки в магазинах чи cash back (повернення коштів) теж дозволять вам зекономити гроші.
Кредит можливо взяти також тут:

Добавить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
» » Чи можна зекономити гроші при поверненні кредиту