Global Credit

до 10000 гривень

1,5 відсотки за добу
 • вік - від 18 до 71 років
 • термін - від 5 до 14 днів
 • до 20 хвилин
 • документи - паспорт, ІПН
 • повернення - банківською картою через інтернет, особистий кабінет Глобал Кредит, у відділеннях і через термінали
Подано заявок: 972 Заповнити анкету
Доступні регіони
Україна, крім Донецької, Луганської областей, Криму
Мікрофінансова організація Global Credit пропонує громадянам України отримати кредит, розміром 200-10000 гривень на строк від 5 до 14 днів. Відсоткова ставка – 1,5 % в день. Отримати гроші в борг можуть люди, віком не менше 18, та до 71 років, котрі мають постійний трудовий дохід. Що стосується документів, то достатньо мати паспорт громадянина України та ІПН.

Як взяти та повернути позикуДля того, щоб позичити гроші на карту онлайн, треба заповнити заявку на сайті, зареєструватися та дочекатися відповіді компанії на запит, який приходить у вигляді смс-повідомлення чи озвучується по телефону. Якщо відповідь позитивна, то слід підписати договір, розміщений в Особистому кабінеті і отримати кредит на банківську карту чи готівкою у відділенні МФО. Таких відділень відкрито 51 балансових, а також 230 безбалансових. Планується відкрити ще 150.

Повернути кошти Глобал Кредит можна банківською картою через інтернет з особистого кабінету, у відділеннях, через термінали. Повторні кредити оформити можливо протягом 10 хвилин, не виходячи з квартири.
Кредит можливо взяти також тут:

Добавить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
» » Global Credit