Що робити при блокуванні або втраті картки за кордономПодано заявок: 673 Заповнити анкету
Сучасні люди, плануючи поїздку за кордон, чи то у туристичну поїздку, чи у відрядження, мають подумати над тим, що вони робитимуть у настанні надзвичайної ситуації. Зокрема, у випадку втрати банківської картки. Адже, не секрет, що найбільш привабливими для крадіїв є туристи, які витрачають багато часу на огляд місцевості, фотографування і, відповідно, втрачають пильність щодо своїх особистих речей.

Тому, перш ніж вирушити у поїздку вартує переконатися у тому, чи є офіси та банкомати банку, який випустив вашу карту. Телефон банку треба вивчити напам’ ять або записати на листку, який зберігатиметься в окремому місці від решти документів. По цьому телефону слід подзвонити і попросити заблокувати банківську карту. Навіть, якщо поцупили і ваш телефон, знаючи номер банківської установи, можна подзвонити з телефону інших людей.

Виграшна ситуація – це коли ви подбали про те, щоб мати з собою ще одну додаткову карту. В цьому випадку вам нічого не загрожує у фінансовому плані. І в той час, коли заблокуєте основну карту, можна користуватися додатковою. Є ще одна ситуація, яка може видатися неприємною при поїздці за кордон, а саме блокування банківської карти. Це може зробити банк, якому буде виглядати підозрілим те, що транзакції проходять за кордоном. Особливо, якщо мова йде про великі суми грошей. Тому, бажано ставити банк до відома про те, що ви плануєте подорож. Якщо ж такий випадок стався, слід подзвонити в банківську установу, сказати кодове слово і розблокувати рахунок хоча би на момент оплати необхідних покупок.

Нову карту можна замовити через міжнародний центр обслуговування Visa /MasterCard. Працівники цього центру можуть навести контакти з вашим банком і доставити кур’ єром нову банківську карту за оплату. Платним також буде дзвінок з мобільного телефону. В цьому розділі можна підібрати вигідній і швидкий кредит на карту в Україні.
Кредит можливо взяти також тут:

Добавить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
» » Що робити при блокуванні або втраті картки за кордоном