Чи вартує страхувати кредитПодано заявок: 684 Заповнити анкету
Людина, яка бере кредит на картку чи готівкою онлайн, безумовно, ризикує. Особливо, якщо йде мова про велику суму грошей. Гарантій від раптової хвороби чи звільнення з роботи, на жаль, немає ні у кого. Тобто, в будь-який момент теоретично можуть відбутися обставини, які перешкоджатимуть погашенню боргу.

В кредитному страхуванні зацікавлені перш за все банківські установи. Адже, вони, віддаючи гроші в кредит, ризикують не отримати їх назад. Страхову суму визначають, враховуючи страхові ризики. Такими ризиками є смерть позичальника, інвалідність, банкротство, втрата працездатності внаслідок нещасного випадку. У разі настання страхового випадку страхова компанія оплатить борги, а майно, придбане за позичені кошти залишиться у позичальника. Не завжди у страхуванні зацікавлений лише кредитор. Наприклад, страхування авто кредитів КАСКО є вигідним для людини, яка придбала поліс, адже, у випадку ДТП вона отримає повну або часткову компенсацію.

Людина, яка бере гроші в борг під проценти у банківській установі не зобов’язана страхуватися. Проте, слід пам’ятати, що позичальникам, які не внесли заставу чи не оформили страховку слід чекати підвищеної відсоткової ставки. Тому, кожен має визначитися і самостійно прийняти рішення, зваживши всі плюси і мінуси. Якщо ж рішення прийнято на користь придбання страховки, то необхідно уважно вивчити договір перед підписанням. Не зайвим буде консультація досвідченого юриста. Особливу увагу варто приділити переліку ситуацій, при яких настає страховий випадок і хто саме вказаний як вигодо-одержувач (особа, якій сплатять страхову винагороду).
Кредит можливо взяти також тут:

Добавить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
» » Чи вартує страхувати кредит