Капуста в кишені

500-2500 грн

2% в день
 • вік - повнолітнім особам, до досягнення 65-річного віку
 • термін - 5-30 діб
 • близько 15 хвилин
 • документи - паспорт, ІПН, карта, телефон
 • повернення - особиситий кабінет з картки, банківський переказ по вказаним реквізитам компанії
Подано заявок: 1 320 Заповнити анкету
Доступні регіони
Україна, крім Донецької, Луганської областей, Криму
Сервіс «Капуста в кишені» дає можливість громадянам України, яким терміново необхідні кошти на поточні потреби, отримати позику на картку не менш ніж 500, та до 2500 грн. на строком із 5 до 30 днів. Для тих, хто звертається вперше сума обмежена, тобто, не може бути більшою, ніж 1500 грн. Таке обмеження розповсюджується також на тих клієнтів, хто має заборгованості по кредитах. Процентна ставка – 2% в день. Також, одноразово слід оплатити комісію, що становить 5% суми кредиту.

Умови, вимоги до позичальника, реєстрація та вхід в особистий кабінетВимоги до клієнтів: вік понад 18 до 65 років, постійна реєстрація на території України та обов’язкова наявність паспорту, ІПН, мобільного телефону українського оператора, банківської платіжної картки Visa/MasterCard та електронної скриньки.

Отримати гроші в кредит сервісом Капуста у Кишені доволі просто. Потрібно пройти реєстрацію і заповнити заявку на сайті. Відповідь надходить у вигляді смс-повідомлення на мобільний телефон або на електронний адрес. Платіжна карточка перевіряється таким чином: на ній блокують суму до 1 грн. Цю суму слід вписати у відповідне поле на екрані. Взнати її можна за допомогою смс із банку (в тому випадку, коли підключена функція СМС-банкінг); зателефонувавши в службу підтримки банку по телефону, написаному на зворотній частині карточки або переглянути виписку за карткою, скориставшись системою інтернет-банкінгу.

Як взяти та повернути коштиЯкщо відповідь на подану заявку буде позитивною, залишиться підписати договір в Особистому кабінеті Капуста в Кишені, та отримати кредит швидко. Погасити заборгованість по кредиту необхідно разово, в кінці терміну вигідним для вас способом: картою в Особистому кабінеті чи банківським переказом в банку. В останньому випадку потрібно вказати своє прізвище, ІПН. За прострочення нараховується штраф.
Кредит можливо взяти також тут:

Добавить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
» » Капуста в кишені