Капуста в кишені

від 500 до 2500 грн

2% в день
 • вік - від 18 до 65 років
 • термін - від 5 до 30 днів
 • близько 15 хвилин
 • документи - паспорт, ІПН, карта, телефон
 • повернення - з картки, банківський переказ
Подано заявок: 1 263 Заповнити анкету
Доступні регіони
Україна, крім Донецької, Луганської областей, Криму
Сервіс «Капуста в кишені» дає можливість громадянам України, яким терміново необхідні гроші, отримати позику на картку від 500 до 2500 грн. на строк від 5 до 30 днів. Для тих, хто звертається вперше сума обмежена, тобто, не може бути більшою, ніж 1500 грн. Таке обмеження розповсюджується і на тих клієнтів, хто має заборгованості по кредитах. Процентна ставка – 2% в день. Також, одноразово слід оплатити комісію, що становить 5% від суми кредиту.

Вимоги до клієнтів: вік від 18 до 65 років, постійна реєстрація на території України та обов’язкова наявність паспорту, ІПН, мобільного телефону українського оператора, банківської платіжної картки Visa/MasterCard та електронної скриньки.

Отримати гроші в кредит просто. Потрібно пройти реєстрацію і заповнити заявку на сайті. Відповідь надходить у вигляді смс-повідомлення на мобільний телефон або на електронний адрес. Платіжна карточка перевіряється таким чином: на ній блокують суму до 1 грн. Цю суму слід вписати у відповідне поле на екрані. Взнати її можна з допомогою смс з банку (в тому випадку, коли підключена функція СМС-банкінг); зателефонувавши в службу підтримки банку по телефону, написаному на зворотній частині карточки або переглянути виписку за карткою, скориставшись системою інтернет-банкінгу.

Якщо відповідь на подану заявку буде позитивною, залишиться підписати договір в Особистому кабінеті і отримати гроші швидко.
Погасити кредит необхідно разово, в кінці терміну вигідним для вас способом: картою в Особистому кабінеті чи банківським переказом в банку. В останньому випадку потрібно вказати своє прізвище і ІПН. За прострочення нараховується штраф.
Кредит можливо взяти також тут:

Добавить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
» » Капуста в кишені