Чим небезпечні незакриті рахункиПодано заявок: 802 Заповнити анкету
Будь-які рахунки в банку необхідно вчасно і правильно закривати для того, щоб вберегти себе від подальших неприємних ситуацій. Найбільш небезпечними для кожного клієнта можуть стати незакриті кредитні рахунки, включаючи кредитну картку. Це стається насамперед тому, що люди, які сплатили останній кредит вважають, що вони звільнили себе повністю від боргових зобов’язань. На жаль, на практиці не завжди так все просто. Насамперед тому, що це не вигідно самому банку.

Тому, фахівці радять людям, які оплатили кредит повністю, звернутися з паспортом у банк і написати заяву з проханням надати довідку про відсутність боргових зобов'язань з даною установою. І хоча таку довідку вам не видадуть в день звернення, але вартує почекати і самому переконатися в тому, що на залишок кредитних грошей, якщо вони є, не буде нараховуватися пеня чи штрафні санкції. Пам’ятаємо, що навіть у тому випадку, якщо останній платіж здійснювався в кінці робочого дня , то його могли зарахувати на рахунок банку вже наступним днем. Тобто, нарахувалися проценти за просрочку 1 дня, які продовжуватимуть разом зі штрафними санкціями зростати щоденно. Цю ситуацію може прояснити довідка з банку і це теж аргумент щодо обов’язкового закриття рахунку в банку.

Відкриті банківські картки, а також зарплатні картки теж вартує вчасно закривати, тому що банк може нараховувати плату за їх обслуговування. Наприклад, при зміні місця роботи людина може виробити нову карточку, але залишити стару. Не виключено, що за обслуговування старої картки прийдеться платити за тарифами банку навіть у тому випаку, якщо нею не користуватися.
Кредит можливо взяти також тут:

Добавить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
» » Чим небезпечні незакриті рахунки