Чи можна оформити безвідсотковий кредит при покупці товаруПодано заявок: 728 Заповнити анкету
Досить часто люди купують товари в магазинах в кредит або беруть розстрочку. Різниця в тому, що розстрочку може оформити магазин, а кредит – лише банківська установа. Незважаючи на те, що між банками зараз існує жорстка конкуренція і для того, щоб виглядати привабливішими для клієнтів, установи встановлюють різні «пом’якшувальні» умови, необхідно розуміти те, що кредитор налаштований на те, щоб отримувати прибуток. Так, наприклад, фінансова установа отримуватиме комісійний збір за обслуговування, чи нарахує досить високу комісію за отримання кредиту готівкою і таким чином, людина заплатить більшу суму, ніж розраховувала.

У тому випадку, коли ви оформляєте в магазині кредит під 0%, треба розуміти, що в ціні товару закладені відсотки, які оплачуються банку, просто сам магазин за рахунок скидок покриває витрати клієнта на відсотки. Така «доброта» може означати те, що магазин розпродує залишки застарілого товару, який втратив попит серед покупців. Але так як магазин теж хоче заробити на вашій покупці, то вам будуть пропонувати додаткові послуги, наприклад, страховку чи додаткову гарантію. Якщо ви не маєте бажання робити додаткові покупки і тратити свої гроші – сміливо відмовляйтесь, тому що заставити вас щось купити ніхто не має права.

У випадку, коли кредит онлайн на картку оформлений, необхідно дуже уважно віднестися до платежів і робити все вчасно. Адже, по-перше, штрафні санкції переважно дуже вагомі, а по-друге, несвоєчасне погашення боргу зіпсує кредитну історію, яку важко буде виправити, або взагалі неможливо. У будь-якому випадку, перш ніж взяти безвідсотковий кредит, слід уважно прочитати договір, обсудити всі пункти з працівником установи, чітко усвідомити розмір майбутніх платежів. При цьому не потрібно проявляти надмірну сором’язливість і не боятися перепитувати, уточнювати всі цікаві для вас моменти.
Кредит можливо взяти також тут:

Добавить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
» » Чи можна оформити безвідсотковий кредит при покупці товару