Чи можливо отримати споживчий кредит тільки по паспортуПодано заявок: 739 Заповнити анкету
Для того, щоб отримати кредит готівкою тільки по паспорту, найкраще звернутися у той банк, в якому у вас відкритий депозитний рахунок або у той, який обслуговує вашу зарплатну банківську карту. Люди з позитивною кредитною історією або ті, які успішно закрили декілька кредитів у тій банківській установі, в якій бажають отримати споживчий кредит по паспорту, не пред’явивши жодних інших документів, теж мають шанс отримати гроші в борг і знижену відсоткову ставку, так як вважаються пільговою категорією клієнтів.

Якщо людина розраховує отримати в борг невелику суму грошей, то в банку можна оформити експрес кредити. Правда, слід бути готовими до високої відсоткової ставки. Таким чином, банк перестраховує себе на випадки, коли клієнт виявиться неплатоспроможним. Інколи єдиним виходом з положення для позичальника є звертання у мікрофінансову організацію. Відсоткова ставка складатиме 1,5 – 2% в день. Але оформлення не займе багато часу, особливо у випадках, коли МФО працює в режимі он лайн. Не виникне потреби затрачати час на відвідини банку, збір документів. Гроші надійдуть теж швидко. В цьому випадку важливо звертатися у перевірені компанії, які мають хороші відгуки від клієнтів.

Деколи люди звертаються до кредитних брокерів – людей, які допомагають отримати гроші проблемним клієнтам, в тому числі і тим, хто хоче їх отримати з мінімальним набором документів. Необхідно теж уважно вибирати таких консультантів, бажано за відгуками знайомих з хорошою репутацією. Отже, взяти гроші в борг по паспорту можливо, але треба розуміти, що сума буде невелика, а відсоткова ставка, навпаки, висока. Є «пом’якшувальні» засоби, які збільшать ваші шанси: наявність депозиту у цьому банку, позитивна кредитна історія, хороша репутація людини як добросовісного клієнта, який вчасно закрив попередні кредити. Готовність пред’явити додатковий документ, такий як пенсійне посвідчення, довідка про доходи та інші ймовірно теж допоможуть у даній ситуації.
Кредит можливо взяти також тут:

Добавить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
» » Чи можливо отримати споживчий кредит тільки по паспорту