Чи варто брати приватний кредит без заставиПодано заявок: 943 Заповнити анкету
Люди, у яких виникають фінансові проблеми, найчастіше звертаються за допомогою в банки або мікрофінансові організації. Там вони отримують гроші в борг під проценти. Але перш, ніж видати кошти, фінансові установи ретельно перевіряють клієнта. Тому, якщо позичальник отримав відмову в декількох установах, але потреба в грошах не зникла, виходом з ситуації є звертання до приватних інвесторів.

Перш, ніж звернутися до приватного інвестора, слід поцікавитися у тих людей, які вже мають досвід у схожій ситуації за порадою. Добросовісні інвестори дбають про свою репутацію і вони відомі. Все ж не буде зайвим поцікавитися офіційним дозволом на здійснення кредитної діяльності при зустрічі з позикодавцем.

Якщо ви бажаєте отримати гроші в борг без внесення застави, то повинні розуміти, що позичена сума буде невеликою, а відсоткова ставка, навпаки, завищеною. Якщо вас це влаштовує, то наступним кроком стане укладання договору і написання розписки у довільній формі, але з обов’язковою інформацією: вказанням прізвища, імені та по-батькові позичальника, контактних і паспортних даних, суми і терміну кредитування, розміру процентної ставки та адреси оформлення документу, а також, штрафних санкцій при невиконанні обов’язків і звичайно, підпису та дати написання. І розписку, і договір треба підписувати у нотаріуса.

Після того, як всі умови договору виконані, кредитор теж повинен написати розписку і вказати, що гроші клієнт повернув.
Для підписання договору клієнт має пред’явити паспорт і другий документ, що підтверджує особу (водійські права чи військовий квиток). Кредитор може просити такі документи: довідку про склад сім’ї, інформацію про наявність власності, довідку про доходи і копію трудової книжки.

У будь-якому разі, якщо ви прийняли рішення про те, щоб позичити гроші у приватного інвестора, незайвим буде проконсультуватися з юристом. Ще кращим варіантом буде присутність юриста при процедурі підписання договору і оформленні розписки.
Кредит можливо взяти також тут:

Добавить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
» » Чи варто брати приватний кредит без застави