Неможливо погасити кредит. Що робитиПодано заявок: 838 Заповнити анкету
У зв’язку з різними життєвими обставинами інколи складається ситуація, що людина не може оплатити готівковий кредит, взятий у фінансовій установі. Безумовно, помилковою стане поведінка, коли клієнт не відповідатиме на дзвінки з банку, не з’являтиметься в суд, у випадку, якщо справа дійде до такого розвитку подій. Такими діями позичальник нашкодить собі і може бути покараний судом, включаючи позбавлення волі до 2 років.

Тому, якщо виникли обставини, при яких ви не можете погасити заборгованість у банку, краще за все прийти в установу, пояснити ситуацію (надати довідки, які підтвердять слова) і взяти кредитні канікули або реструктуризувати заборгованість. У першому випадку ви на деякий час матиме відстрочку платежів. У другому – полегшаться умови договору.

Є різні варіанти реструктуризації боргу. Можуть змінитися кредитні платежі (на початку вони будуть мінімальні), відсотки (наростають з кожним платежем, але середня ставка, зазначена в договорі не змінюється), термін договору. Також, можливе скасування штрафних санкцій та тимчасове припинення сплати відсотків за умови погашення тіла кредиту.

Позичальник при підписування нових умов має розуміти, що із збільшенням платежів зросте загальна сума відсотків. Крім згаданих варіантів існує ще один – рефінансування кредиту. У цьому випадку клієнти беруть позику в іншому банку для того, щоб віддати борг. Спосіб затратний, тому що необхідно зібрати і надати установі весь пакет документів, оплатити відкриття банківського рахунку. Цей метод ефективний при наявності невеликих позик. Їх можна звести докупи і замінити одною.
Кредит можливо взяти також тут:

Добавить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
» » Неможливо погасити кредит. Що робити