Як можна отримати кредит з поганою кредитною історієюПодано заявок: 955 Заповнити анкету
Для того, щоб отримати інформацію про свою кредитну історію, необхідно звернутися в бюро кредитних історій (БКІ). Згідно з чинним законодавством, один раз на рік людина може безплатно дізнатися там інформацію про себе, як позичальника. Навіть у тому випадку, коли ви знаєте, що ніколи не порушували договір, укладений з фінансовою установою, треба переконатися у тому, що в БКІ занесені правильні відомості. Адже, часом, трапляються випадки, що людина погасила борг у банку в останній день, згідно з договором, але потрапили гроші до кредитора пізніше. І вже за той час почала нараховуватися пеня чи інші штрафні санкції. Також, як би це не звучало дивно, але дострокові погашення позик у банках, які призводять до втрати чималих відсотків установи, теж здатні зіпсувати рейтинг клієнта.

Громадяни мають шанс отримати кредит готівкою з поганою кредитною історією. Для цього вартує звернутися за допомогою у мікрофінансові організації, які найчастіше не вимагають пакета документів і не перевіряють рейтинг позичальника. Більше того, вони пропонують програми для виправлення репутації. Наприклад, для того, щоб виправити кредитну історію, клієнтам можуть запропонувати взяти декілька мікропозик під ряд і вчасно повернути борг. В БКІ відправлять інформацію про вас, як про добросовісного клієнта.

Інший шлях отримання позики з поганою КІ – це подання документів у банк чи МФО, які пояснюють порушення вами попередніх договорів поважною причиною: хворобою, затримкою зарплатні тощо. Крім того, якщо подати довідку з місця роботи, яка засвідчить високі доходи, чи довідку з банку, яка покаже регулярні нарахування на ваш банківський рахунок, то це збільшує шанс отримати бажану суму. Якщо у вас на депозитному рахунку є певна сума і він відкритий у тому ж банку, де ви маєте намір взяти гроші у кредит, то швидше за все банківська установа піде вам назустріч і позичить гроші, незважаючи на погану КІ. Кожен, вчасно повернений борг, зі збереженням всіх умов договору і Індивідуальних умов, покращує репутацію і виправляє кредитну історію.
Кредит можливо взяти також тут:

Добавить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
» » Як можна отримати кредит з поганою кредитною історією