Де можна подивитися чорний список банківських боржниківПодано заявок: 1 927 Заповнити анкету
Кожен банк, який позичає гроші клієнту зацікавлений у тому, щоб їх повернули вчасно і були виконані всі умови договору. Часто трапляються ситуації, коли клієнти не повертають гроші, взяті в борг, або порушують договір і постійно затримують виплати. З порушниками працює служба безпеки банку або спеціалізоване колекторне агентство, інколи, справа доходить до суду. І хоча, звичайно, суд – це не найкраще вирішення проблеми, але за його рішенням можлива зупинка зростання відсотків і суми боргу. Це, очевидно, вигідно для позичальника.

Банк для запобігання співпраці зі злісними неплатниками веде електронну базу клієнтів. В ній зберігається максимальна інформація про видані кредити, платежі і прострочки виплат. В так званий «Чорний список» (в банківській сфері його називають ще «стоп-лист») потрапляють громадяни, які мають неодноразові прострочення і великі борги. Так як невдалим позичальникам буде надзвичайно важко взяти гроші в борг в майбутньому і вони матимуть перешкоди у виїзді за кордон (якщо справа буде передана в суд), то вартує знати, де можна подивитися чорний список позичальників банків.

Свій кредитний статус можна подивитися неофіційно, а саме – безпосередньо в банку. Для цього треба підійти в заклад, в якому ви брали позику з документом, який засвідчує особу та договором і подати запит про погашення кредиту в даній установі. Інший спосіб – офіційний. Кожна людина може один раз на рік або за окрему плату безліч разів зробити запит у Бюро кредитних історій – організації, яка формує і зберігає кредитні історії громадян. В це бюро часто звертаються банки і МФО, правда, лише за згодою позичальника, який у своїй заяві ставить галочку і підпис, підтверджуючи свою згоду на обробку даних.

Для того, щоб не потрапити в так званий «чорний список» треба вчасно повертати гроші, дотримуватися умов договору та Графіку індивідуальних платежів. У випадку добросовісної сплати кредиту не завадить звернутися в бюро кредитних історій з запитом, щоб пересвідчитися у тому, що дані про погашення боргу внесені вірно. Якщо виникла така ситуація, що людина побачила себе у стоп-листі, то існують способи, які допомагають виправити кредитну історію. Зокрема, можна взяти в кредит невеликі суми грошей, вчасно їх повернути і фінансова організація відправить в БКІ інформацію про вас, як добросовісного позичальника і кредитна історія буде виправлена.
Кредит можливо взяти також тут:

Добавить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
» » Де можна подивитися чорний список банківських боржників