Як можна врегулювати судову справу по несплаченому кредитуПодано заявок: 807 Заповнити анкету
Якщо банк подає в суд на позичальника за несплачений позику, в першу чергу, треба перечитати заключений кредитний договір. Найкраще піти з ним до досвідченого юриста на консультацію. Адже, наслідки можуть бути дуже неприємними, особливо, якщо кредит отримано під заставу. В цьому випадку, банк може продати закладене майно з молотка. Правда, забере собі не всю вартість, а лише суму боргу.

Одним із способів врегулювання конфлікту є заключення мирної угоди.

Зразок:До … районного суду м. …
Адреса:
Позивач: … , проживаю за адресою …
Тел. …
Відповідач … , проживає за адресою …
Тел. …

Мирова угода
м. _______________ «__» _________ 200__ року
Особа_1, яка проживає за адресою:_________, паспорт ____ № ______________, виданий __________________ РВ ПМУ УМВС України в ___________ області надалі Позивач, Особа_2, яка проживає за адресою:____________, паспорт ____ № ______________, виданий __________________ РВ ПМУ УМВС України в ___________ області (далі - Сторони), обговоривши між собою предмет позову, що перебуває на розгляді в ____________ районному суді м. ____________, і виходячи з того, що
_________________________________________________________________;
_________________________________________________________________,
прийшли до висновку про можливість закінчення розгляду даного спору миром і укладенням між Сторонами мирової угоди на наступних умовах:
сторони домовляються між собою, що по даній мировій угоді Відповідач відшкодовує Позивачеві кошти в розмірі ________________, що становлять витрати по оплаті судового ____________ збору та інформаційно технічного забезпечення. Строк відшкодування встановлюється в тридцять календарних днів, перебіг якого починається наступного дня після визнання судом даної мирової угоди.
У свою чергу Позивач відмовляється від своїх позовних вимог до Відповідача у вигляді відшкодування витрат _____________________ у сумі _________________.
Просимо суд визнати дану мирову угоду і закрити провадження в справі.
Дана мирова угода складена в трьох екземплярах, по одному для кожної із Сторін і для _____________ районного суду м.___________. Мирова угода набуває законної сили після її визнання ______________ районним судом м.___________.
Наслідки закриття провадження в справі, передбачені ст.ст. 175, 205, 206 ЦПК України нам відомі.
Підписи сторін:
__________________ /Особа_1/
__________________ /Особа_2/

Якщо сторонам вдалося заключити таку угоду, то слід її подати в суд разом із заявою.

Ще одним способом врегулювання судової справи є затягування процесу з метою виграти час, щоб поправити матеріальне становище. Процес можна затягувати пред ’явою клопотань, не з’явившись на одне слухання, хворобою і відрядженням (подаючи відповідні документи). Найкраще цей спосіб використовувати під контролем досвідченого юриста, тому що за навмисне затягування процесу можливе накладання штрафу.

Якщо справа у суді, треба обов’язково подбати про так звані, «пом'якшувальні обставини», а саме, довідки про звільнення з роботи, листки непрацездатності тощо. Вартує подати клопотання про зниження штрафів чи пені, особливо, якщо вони перевищують розмір самого боргу.

У випадку, якщо позичальник уникає судових повісток і не з’являється в суд, рішення швидше за все буде на користь банку. В результаті боржника змусять заплатити всю суму разом зі штрафом і пенею за час прострочки. Якщо ж клієнт буде активним і проявлятиме зацікавлення в погашенні боргу, ймовірно, знайдуться прогалини в договорі, які дозволять йому знизити відсоткову ставку на готівковий кредит після суду, позбавлять від виплати страхових внесків чи небанківських комісій. Головне – старанно підготуватися до судових засідань.
Кредит можливо взяти також тут:

Добавить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
» » Як можна врегулювати судову справу по несплаченому кредиту