Кеш Пойнт

до 7000 гривень

1% на добу
 • вік - 25-45 років
 • термін - до 15 днів
 • протягом 15-20 хвилин
 • документи - паспорт, ІПН, довідка про доходи
 • повернення - у відділенні, банківський переказ, списання з картки в особистому кабінеті Cash Point
Подано заявок: 1 298 Заповнити анкету
Доступні регіони
Вся Україна крім Криму, Луганської та Донецької областей
Компанія Cash Point, яка існує на ринку вже більше 5 років, допомагає громадянам України та іноземних країн вирішити фінансові проблеми. Взяти кредит онлайн готівкою без застави і довідки про доходи – реально. Треба лише заповнити заявку на сайті, відправити її і дочекатися дзвінка від співробітника компанії для уточнення даних.

Умови, вимоги до позичальника, реєстрація особистого кабінету CashPoint, вхідЯкщо заявка буде погоджена, то гроші (200-7 000 грн.) можна отримати на термін 3-15 днів. Відсоткова ставка – 1% в день. Для отримання орієнтованої вартості обслуговування кредиту від Кеш Поінт потрібно заповнити калькулятор, який розміщений на сайті.

Для тих, хто хоче оформити онлайн кошти на короткий термін (до 3-х діб), оптимальне рішення тарифів Cash Point - «Єдиний тариф» з фіксованою сумою оплати. Фіксовані суми: 200, 300, 500, 700, 1000, 1500, 2000, 3000 гривні.

Для людей, бажаючих отримати гроші на більший термін, діє програма «На 7 днів». Клієнти можуть розраховувати на суму від 200 до 7 000 гривень. Але, крім відсоткової ставки, необхідно сплатити ще одноразову комісію за оформлення - 14%.

Існує, також, програма «До зарплати». Сума, на яку можна розраховувати, від 200 до 7 000 гривень, термін – до 15 днів. Одноразова комісія – 30%. Необхідно при оформленні пред’явити паспорт і ІПН.

Як отримати кредит Cash Point та повернути боргПозичити гроші готівкою можна у відділеннях даної мікрофінансової організації, та онлайн на банківську карту. Повернути борг – банківським переказом на реквізити компанії, які знайдете в особистому кабінеті, та в її офісах внести безпосереднньо до каси, через інтернет автоматичними списаннями з банківської кредитної чи дебетової картки, емітованої будь-якою вітчизняною фінансовою установою. Також можливе використання терміналів для внесення коштів.

У випадку протермінування календарного платежу, згідно затвердженого графіку, боржника чекає пеня в розмірі, оговореному умовами договору. Для недопущення просрочки радимо продовжити кредит, сплативши попрередньо відсотки

Телефон гарячої лініїПо питаннях співпраці звертайтесь по наведеним нижче телефонам служби підтримки клієнтів, що працює цілодобово:

+38(067)640-07-23
+38(050)341-79-02
Кредит можливо взяти також тут:

Добавить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
» » Кеш Пойнт