Картка банку «Михайлівський»

до 50 000 грн.

3,5% до 4,5% в місяць
 • вік - вік від 23 до 65 років
 • термін - до 60 днів без відсотків
 • швидке рішення
 • документи - паспорт, ІПН
Подано заявок: 952 Заповнити анкету
Доступні регіони
Всі, крім Донецької, Луганськкої областей та АР Крим
Оформити кредитну картку «MasterCard» банку «Михайлівський» дуже легко. Необхідні умови – вік від 23 до 65 років, наявність паспорта громадянина України та ІПН. Подати заявку на оформлення кредитної картки можна на сайті, заповнивши всі необхідні поля і вказавши свої особисті дані.

Кредитний ліміт картки – до 50 000 грн., пільговий період кредитування – до 60 днів, є можливість накопичувати до 12% річних на залишок власних коштів на рахунку. Після закінчення пільгового терміну – низька відсоткова ставка (від 3,5% до 4,5% в місяць за операціями покупки, від 4,5% до 4,9% в місяць за операціями зняття готівки від суми фактично використаної кредитної лінії). Оформляється і видається картка – миттєво.

Власні кошти (не кредитні) можна зняти безплатно, без комісії в мережі «АТМСфера». Знімати готівку клієнти можуть в будь-якій країні світу, а розраховуватися за товари чи послуги за кордоном особистими коштами і за рахунок кредитного ліміту. Крім того, карткою зручно і просто розраховуватися за послуги залізниці, мобільного зв’язку, оплачувати авіаквитки, кабельне телебачення, інтернет послуги.
Кредит можливо взяти також тут:

Добавить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
» Картка банку «Михайлівський»