Credit365

до 8000 гривень

до 2%
 • вік - від 18 років
 • термін - до 30 днів
 • за 20 хвилин
 • документи - паспорт, ІПН
 • повернення - онлайн, банківський переказ
Подано заявок: 1 322 Заповнити анкету
Доступні регіони
Всі, крім Донецької, Луганськкої областей та АР Крим
Сервіс «Credit 365» пропонує громадянам України швидкі кредити онлайн на термін від 7 до 30 днів. Для тих, хто вперше звернувся за фінансовою допомогою сума, яку можна позичити, не може бути більшою, ніж 2 000 гривень. Кожного наступного звертання сума збільшується на 1 000 грн. Максимальна – 8 000 грн. Вимоги до клієнта: вік від 18 до 75 років, громадянство України, наявність іменної банківської карти, мобільного телефону і доступ до інтернету.

Для того, щоб взяти кредит треба заповнити калькулятор, розміщений на сайті. Наступний крок – створення Особистого кабінету. Для цього треба на сайті в спеціально-відведені поля ввести номер мобільного телефону, електронну адресу та пароль. Далі, потрібно ввести код, який прийде на ваш номер мобільного телефону у вигляді смс-повідомлення та на електронну адресу.

Наступний крок – заповнення заявки, ознайомлення з правилами надання кредиту. Далі, треба підтвердити банківську карту. Для цього ввести номер, термін дії і CVV код (3 останні цифри на зворотній стороні карти). Після того, як ви натиснете кнопку «Підтвердити» на карточці заблокується сума до 1 грн. Цю цифру треба вказати в Особистому кабінеті. (Інформація передається по захищеному каналі і компанія гарантує нерозголошення її третім особам).

Якщо ви перечитали Кредитний договір і згодні з його умовами, натисніть «Приймаю умови». Після цих кроків, заявка поступає на розгляд і у випадку погодження, гроші через декілька хвилин поступають на банківську картку.

Повернути борг можна в режимі онлайн, не виходячи з дому (через Особистий кабінет, сайт Easy Pay, з допомогою інтернет-банкінгу), через термінали (Приват, iBox, Easy Pay), в касі банку. Кредит онлайн можна також продовжити. Для того необхідно в Особистому кабінеті вибрати вкладку «Мій кредит» і ввести термін – 7, 15 чи 30 днів. При бажанні гроші повернути можливо достроково. У випадку несвоєчасного повернення коштів перераховується відсоткова ставка, яка стане 1,5 % від суми кредиту за кожну добу прострочки.

В компанії діє «Бонусна програма», яка передбачає нарахування балів за вчасно сплачений кредит. Бонусний рахунок можна перевірити в Особистому кабінеті. За запрошеного товариша, який взяв кредит нараховується 500 бонусних балів (відправити знайомому листа можна з Особистого кабінету на сайті сервісу). Відгук в соціальних мережах оцінюється в 50 балів (спеціальна форма на посилання теж розташована в Особистому кабінеті).
Кредит можливо взяти також тут:

Комментарии - 1
Zaxvatus - 9 августа 2016 14:24
Чтобы продолжить оформление кредита, подтвердите банковскую карту повторно или зарегистрируйте другую карту.
Добавить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
» » Credit365