Credit365

до 8000 гривень

до 2%
 • вік - понад 18 років
 • термін - до 30 днів
 • за 20 хвилин
 • документи - паспорт, ІПН
 • повернення - онлайн в особистому кабінеті Credit365, банківський переказ по вказаним реквізитам
Подано заявок: 1 378 Заповнити анкету
Доступні регіони
Всі, крім Донецької, Луганськкої областей та АР Крим
Безкоштовний круглодобовий сервіс «Credit365» пропонує громадянам України швидкі кредити онлайн на термін не менше 7 та до 30 днів. Для тих, хто вперше звернувся за фінансовою допомогою сума, яку можна позичити, не може бути більшою, ніж 2 000 гривень. Кожного наступного звертання сума збільшується на 1 000 гривень. Максимальна – 8 000 грн. Вимоги до клієнта: вік від 18 до 75 років, громадянство України, наявність іменної банківської карти, мобільного телефону, доступ до інтернету.

Реєстрація особистого кабінету Credit365, вхідДля того, щоб взяти кредит треба заповнити калькулятор, розміщений на офіційному сайті. Наступний крок – створення Особистого кабінету. Для цього треба на сайті в спеціально-відведені поля ввести номер мобільного телефону, електронну адресу та пароль. Далі, потрібно ввести код, який прийде на ваш номер мобільного телефону у вигляді смс-повідомлення та на електронну адресу.

Наступний крок – заповнення заявки, ознайомлення з правилами надання кредиту. Далі, треба підтвердити банківську карту. Для цього ввести номер, термін дії, CVV код (3 останні цифри на зворотній стороні карти). Після того, як ви натиснете кнопку «Підтвердити» на карточці заблокується сума до 1 грн. Цю цифру треба вказати в Особистому кабінеті. (Інформація передається по захищеному каналі, компанія гарантує нерозголошення її третім особам).

Як віддати коштиЯкщо ви перечитали Кредитний договір і згодні із його умовами, натисніть «Приймаю умови». Після цих кроків, заявка поступає на розгляд та у випадку погодження, гроші через декілька хвилин поступають на банківську картку.

Повернути борг можна в режимі онлайн, не виходячи з дому (через Особистий кабінет, сайт Easy Pay, за допомогою інтернет-банкінгу), через термінали (Приват, iBox, Easy Pay), в касі банку. Кредит онлайн можна також продовжити. Для того необхідно в Особистому кабінеті вибрати вкладку «Мій кредит» і ввести термін – 7, 15 чи 30 днів. При бажанні гроші повернути можливо достроково. У випадку несвоєчасного повернення коштів перераховується відсоткова ставка, яка стане 1,5 % від суми кредиту за кожну добу прострочки.

ПеревагиВ компанії діє «Бонусна програма», яка передбачає нарахування балів за вчасно сплачений кредит. Бонусний рахунок можна перевірити в Особистому кабінеті. За запрошеного товариша, який взяв кредит нараховується 500 бонусних балів (відправити знайомому листа можна з Особистого кабінету Credit365, безпосередньо на сайті сервісу). Відгук в соціальних мережах оцінюється в 50 балів (спеціальна форма на посилання теж розташована в Особистому кабінеті).
Кредит можливо взяти також тут:

Комментарии - 1
Zaxvatus - 9 августа 2016 14:24
Чтобы продолжить оформление кредита, подтвердите банковскую карту повторно или зарегистрируйте другую карту.
Добавить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
» » Credit365