Creditplus

до 3000 гривень

від 0,9% за добу користування
 • вік - від 20 років
 • термін - до 1 місяця
 • за 5 хвилин
 • документи - паспорт, ІПН, картка
 • повернення - з картки, банківський платіж, Приват24
Подано заявок: 390 Заповнити анкету
Доступні регіони
Вся Україна, за виключенням Донецької, Луганської областей та Криму
Creditplus – сервіс інтернет-кредитування, який дозволяє отримати кредит за 5 хвилин, не виходячи з дому, громадянам України у віці від 20 до 65 років. Сервіс офіційно зареєстрований ТОВ «Авентус Україна» - компанією зі 100% іноземним капіталом.

Отримати позику можна на банківську карту онлайн. Для цього необхідно зареєструватися, заповнити заявку онлайн, а також зареєструвати банківську карту. При заповненні заявки онлайн, слід внести паспортні дані та ІПН. Якщо відповідь на запит буде позитивна, необхідно підписати договір кодом з смс-повідомлення і отримати гроші на картковий рахунок.

Сума першого кредиту від компанії КредитПлюс не може бути більшою, ніж 3 000 грн. Наступні позики збільшуватимуться до 10 000 грн. Строк користування кредитом – до 30 календарних днів. Клієнти мають право достроково повернути гроші, сплативши проценти за фактичне користування кредитом. Проценти визначаються Договором, сплачуються відповідно до Графіка платежів. Проценти нараховуються на залишок фактичної заборгованості за фактичну кількість календарних днів.

Погасити борг можна з допомогою банківської карти через Особистий кабінет, через мережу терміналів Приватбанку чи Приват24, банківським переказом на реквізити компанії. Всі розрахунки здійснюються в національній грошовій одиниці – гривні.

Добавить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
» » Creditplus